האופרה הישראלית תל-אביב-יפו
בר עליון דלג על בר עליון
EN عر

ראשל פרל

ראשל פרל

19/05/2017 22:00
בר ניווט לשוניות
ראשל פרל

ראשל פרל  - שירה ,פסנתר ,קלידים
דאמיין פרמר  - גיטרה בס
וויליאם אודום - גיטרה
אריק בראון - תופים

 

מהיוצרות הדינמיות במוסיקה העכשווית. שוזרת בקולה האדיר והייחודי מגוון סגנונות מוסיקליים בהם קלאסי, פופ, ג'אז ונשמה, במופע בכורה חד פעמי בישראל.

 

 

 

פרטים נוספים

כותבת שירים, פסנתרנית וגיטריסטית – האמנית ראשל פרל היא כל אלה ומעל הכול - היא קול. קול ענק, גמיש ועשיר; קול של אישה אחת שלפעמים נשמע כמו עשרה קולות אחרים, כלי נגינה או כוחות טבע. פרל ידועה בכך שהיא בעלת מנעד נדיר של כ- 6 אוקטבות ולכן מסוגלת לצמרר בגבהים של קולה רגע אחד ומיד אחר כך לרגש במעמקים הנמוכים והכהים של המנעד האינסופי שלה.
היכולת הווקאלית הטבעית הנדירה של פרל מהווה כר פורה לאישיות מוסיקלית יצירתית ונועזת שמשתמשת בקווים המוסיקליים כחומר ביד היוצר: רגעים של רוך ועדינות אינסופיים לצד רגש מתפרץ בהבעה ווקאלית חייתית כמעט. המנעד הקולי הענק בא לידי ביטוי גם כספקטרום סגנוני ורגשי רחב, שמפתיע בכל רגע: פרל מצליחה להבריק בז'אנרים מוסיקליים מגוונים ומשכנעת באותה מידה כאשר היא מבצעת בלדת בלוז אינטימית או סווינג קצבי בו קולה מדמה כלי הקשה קצביים.
בין אם פרל מבצעת סטנדרטי ג'אז מוכרים, חומרים מקוריים, סווינג או גוספל – קולה הוא קול ייחודי לחלוטין והביצוע מרגיש תמיד ראשוני, חד פעמי ואישי. יחד עם אישיות אמנותית כובשת ומתמסרת, מלאה חיות ותעוזה – פרל מספקת ערב בלתי נשכח לחובבי ג'אז בפרט ואוהבי מוסיקה בכלל.

סדרת ג'אז במשכן מציגה:
ראשל פרל בהופעת בכורה בישראל
ראשל פרל  - שירה ,פסנתר ,קלידים
דאמיין פרמר  - גיטרה בס
וויליאם אודום - גיטרה
אריק בראון – תופים

סוף בר ניווט לשוניות
עבור לתוכן העמוד