האופרה הישראלית תל-אביב-יפו
בר עליון דלג על בר עליון
EN عر
  פאוסט

  עונת 2016-2017

  עונת 2016-2017

  מופעים שהסתיימו
  נורמה
  וינצ'נצו בליני
  נורמה, הכוהנת הדרואידית, ילדה בהסתר שני ילדים לקצין הרומי השולט בארצה. אבל כשהסוד הנורא מתגלה, בני עמה לא מוכנים לסלוח לה. אופרת הבל קנטו המרגשת של בליני בוחנת לעומק את מהות האהבה וההקרבה העצמית.
  לוצ'יה די למרמור
  גאטנו דוניצטי
  לוצ'יה אוהבת את אדגרדו אבל אחיה מאלץ אותה להינשא לארתורו. לוצ'יה מצייתת אבל בליל הכלולות רוצחת את בעלה הטרי ומרגשת את הקהל בסצנת השיגעון המהפנטת והמלאה בקולרטורות מרהיבות.
  פאוסט
  שארל גונו
  פאוסט, המלומד המבוגר, מוכר את נשמתו לשטן ככדי לחזור ולהיות צעיר. אבל התשלום כבד מנשוא, והאהבה המחודשת של פאוסט למרגריט לא יכולה להסתיים בטוב. הרומן הגדול של גתה בעיבוד המרגש של גונו ובאופרה צרפתית בעלת עצמה דרמטית ומוסיקלית אדירה.
  לה גאזטה (המגזין)
  ג'ואקינו רוסיני
  קומדיה קלילה וחביבה מבית מטבחו של רוסיני בהפקה תוססת וצבעונית המגיעה אלינו בביצוע בית האופרה מליאז'. מוסיקה סוחפת לפי מיטב המסורת של רוסיני עם שלל דמויות צבעוניות שכולן מחפשות אחר האהבה ובסופו של דבר, אחרי אינספור חילופי זהויות, אפילו מוצאות אותה.
  כוחו של גורל
  ג'וזפה ורדי
  כדור תועה שנפלט מאקדח מניע את גלגלי הגורל ומביא לרצח, הרס, נקם ומאבקים הנעים בין ידידות לשנאה תהומית באחת האופרות האהובות והדרמטיות ביותר של ג'וזפה ורדי. דניאל אורן מנצח על הפקה חדשה של האופרה בה אהבת אמת מביאה למוות והרס עצמי.
  הרוזנת מאריצה
  אמריך קלמן
  אהבות ואכזבות, חילופי זהויות, שקרים לבנים והרבה שמחת חיים כמו בכל אופרטה והפעם עם ניחוח הונגרי במיוחד.
  מאדאם בטרפליי
  ג'קומו פוצ'יני
  סיפורה של הגיישה היפנית הצעירה, שנסחפת במערבולת חושים שאין ממנה דרך חזרה. סיפור של אהבה ותשוקה המסתיים בהתאבדות קורעת לב.

  טוסקה בפארק הירקון
  ג'קומו
  הפקת ענק חדשה בפארק לסיפור הטראגי על בגידות שקרים, קינאה ואהבה מטורפת עטוף במוסיקה המצמררת של פוצ'יני שמצליחה להקנות יופי ואנושיות גם לסיפור זה. הכניסה חופשית.
  עבור לתוכן העמוד