האופרה הישראלית תל-אביב-יפו
בר עליון דלג על בר עליון
EN عر

עברי לידר

עברי לידר

12/06/2013 21:00

אין ספק שהשנה האחרונה הייתה והינה השנה המוצלחת והעמוסה ביותר בקריירה של עברי לידר, לצד סיבוב הופעות בינלאומי עם ההרכב האלקטרוני המצליח TYP מתחזק לידר קריירה ענפה ומלאת פעילויות בישראל. די אם נזכיר את יציאת אלבומו הנפלא "מישהו פעם" שהגיע תוך מספר שבועות למעמד אלבום זהב, סיבוב ההופעות המצליח הממלא אולמות עד אפס מקום שבא בעקבות האלבום, ספר התווים הקסום שיצא החג לחנויות בהוצאת החממה של סטימצקי "שירים מזכירים לי פנים" , חזרתו לשירות צבאי בהתנדבות, הופעותיו המשותפות עם להקת חיל החינוך בפני חיילי צהל בכל רחבי הארץ ועוד ועוד..

ועכשיו, ובהמשך לפעילות הענפה שלו, מגיע לידר לבמת בית האופרה – המשכן לאמנויות הבמה לקונצרט קלאסי רוק  אלקטרוני שישלב חומרים מהרפרטואר הרחב של להיטיו שהפכו זה מכבר לפס הקול של הדור הצעיר בישראל מלווה בחברו ל- TYP  ההרכב האלקטרוני  הבינלאומי ג'וני גולדשטיין. השנים ייצרו דיאלוג בין התזמורת – תזמורת המהפכה בניצוחו של רועי אופנהיים לבין האלקטרוניקה.

הסדרה "קלאסי רוק" של האופרה הישראלית משלבת אמנים ישראלים מובילים אשר מבצעים את מיטב הלהיטים שלהם בעיבודים קלאסיים ייחודיים ובליווי תזמורת. 
 

ניהול מוסיקלי ואמנותי         זהר שרון ורועי אופנהיים
עיבודים לתזמורת זהר שרון
עיבודים אלקטרונים יונתן גולדשטיין

רביעי | 12.6.13 | 21:00

 

עבור לתוכן העמוד