עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

עונת 11-12

עונה חדשה לסדרה האהובה עם ניצה שאול. בואו להכיר מקרוב את עולם המוסיקה  דרך שירה, ריקודים וסיפור ילדותם של המלחינים השונים.
הסדרה כולה בעריכתה ובהנחייתה של ניצה שאול, בשיתוף רקדנים, זמרים ובליווי הרכב נגנים .
חוויה רב תחומית לילדים ולהורים.

מי ניגן בפסנתר בגיל שלוש, כשעיניו מכוסות בצעיף, בלי אף שגיאה? מי כתב את היצירה הראשונה שלו בגיל חמש? מי הופיע בגיל שבע לפני הקיסר והקיסרית בווינה? ומי השתולל והפך את סלסלת התותים לתרזה המבשלת? בהשתתפות רביעיית מיתרים, פסנתר, זמרת ורקדנים.
קרא עוד
רוסיני הצעיר כתב אופרות מהר יותר מאשר הכין פיצות. בגיל 22 הוא כבר כתב למעלה מ 11- אופרות שהוצגו בכל אירופה. אבל הוא כל כך אהב לבשל עד שמראה של רוטב עגבניות עסיסי היה יכול לגרום לו לבכות מאושר! מופע מצחיק ומשעשע עם קטעים מטורפים מאופרות של רוסיני - הקוסם של האופרה ואשף המטבח. בהשתתפות רביעיית מיתרים, פסנתר, זמרים, ורקדנים.
קרא עוד
הילד אראם חצ’טוריאן, כל כך אהב מוסיקה, אבל לא ידע לנגן או לקרוא תווים עד גיל 20 . הוא היה מוקף במוסיקה הארמנית והגאורגית ששמע בבית, עם המקצבים המיוחדים ואהב אותה מאד. כשסוף סוף למד מוסיקה במוסקבה, הוא השיג בשנתיים את מה שאחרים לומדים במשך שנים, והפך כמעט בין לילה למלחין נפלא. מוסיקה סוחפת מתוך הבלט ספרטקוס,מחול החרבות המפורסם, ולס נשף המסכות ועוד. בהשתתפות נגנים ורקדנים.

קרא עוד
פרנץ שוברט הקטן עורר התפעלות אצל כל המוסיקאים החשובים בווינה. אבל רק אביו, שהיה מנהל בית ספר, התעקש שימשיך את דרכו ויהפוך למורה. שוברט הקטן, שחי בעוני רב וחלם על אוכל כל הזמן, התקבל למקהלת הילדים המפורסמת של וינה. הוא הלחין מאות שירים ויצירות מקסימות כמו דג השמך ורבות אחרות. תכנית מלאה הומור, עם מגע של קסם. בליווי זמרת, רביעיית מיתרים, פסנתר ורקדנים.
קרא עוד
8/05/2012 17:00
הצוענים הם עם של נוודים - עם מסתורי, מסעיר ומרתק! את הצוענים אפשר למצוא באירופה, אסיה, צפון אפריקה, אמריקה ואפילו אוסטרליה. כנוודים הם עסקו במלאכות שונות ומשונות: קונים ומוכרים, עוסקים במחול, במוסיקה ובהגדת עתידות. מוסיקה משגעת, מופע מקפיץ, מרגש ומלא הפתעות עם להקת צוענים ורקדנים.
קרא עוד
3/07/2012 17:00
עבור לתוכן העמוד