האופרה הישראלית תל-אביב-יפו
בר עליון דלג על בר עליון
EN عر

שבת של זהב

שבת של זהב

7 קונצרטים בימי שבת בשעה 11:00 בבוקר, של אריות ואנסמבלים יודעים מאופרות אהובות בתלבושות ובבימוי חלקי, בליווי פסנתר והנחייה.
מה בדיוק עושות הנשים של מוצרט? ועם מי? ומדוע? אריות ודואטים מהאופרות כך עושות כולן, דון ג’ובני, נישואי פיגרו, חליל הקסם ועוד.

קרא עוד
המחזה השקספירי האהוב מכולם על במת האופרה. הנאהבים והנעימים מוורונה בקטעים מתוך האופרות של בליני, גונו, מלחינים נוספים ואפילו סיפור הפרברים.
קרא עוד
כרמן, הצוענייה שמאמינה באהבה חופשית, מכשפת את דון ז’וזה ושאר הגברים בסביבתה. חגיגה צוענית עם קטעים נרחבים מהאופרה כרמן וצועניות אופראיות נוספות.

קרא עוד
יותם כהן בליווי האנסמבל לפולקלור לטינו אמריקאי במסע אל סוד קסם הלהט הדרום אמריקאי. שילוב מוסיקלי מיוחד המביא לנו את מיטב להיטי הרומנטיקה הדרום אמריקאית כולל בסמה מוצ'ו, מלאגנייה, אלפונסינה והים ועוד.
קרא עוד
המסך יורד. האופרה תמה - וזה אומר שהסופרן מתה. אריות ודואטים של אהבה מהאופרות הגדולות של ורדי ופוצ’יני כולל ריגולטו, מאדאם בטרפליי, טוסקה, הטרובדור ועוד.
קרא עוד
למה זמרות הסופרן צריכות תמיד להשתגע? למה הן צריכות לרגוז, להתאכזב ולהתאהב באקסטזה שיגעונית? תכנית שכולה חגיגת קולורטורה של אריות שיגעון מעולם האופרה.
קרא עוד
האריות הגדולות, הדואטים האהובים והנעימות הפופולאריות ממוצרט, ורדי ופוצ’יני דרך יוהאן שטראוס למחזות הזמר האהובים על כולנו - חגיגת קיץ במיטבה.
קרא עוד
עבור לתוכן העמוד