בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

מחול 11-12

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

מחול 11-12

טנגו. מילה שאומרת הכול! מוסיקה חושנית וריקוד סוחף בתנועה מתמדת. מופע טנגו שמגיע היישר ממועדוני הטנגו של בואנוס איירס לאחר שזכה להצלחה רבה בכל רחבי העולם, בביצוע רקדנים, מוסיקאים וזמרים.
קרא עוד
להקת המחול הרוסית שבה ארצה לאור ההצלחה הגדולה שלה בביקוריה הקודמים, והפעם עם שתי תכניות שונות - דון קישוט, בעיבוד חדש של בוריס אייפמן לסיפור הידוע מאת סרוונטס ואונייגין (לפי פושקין וצ’ייקובסקי).
קרא עוד
הרקדנים הישראלים של הפרוייקט, המבצעים מחול רפרטוארי קלאסי בינלאומי, חוזרים לבמה בתכנית מגוונת של מבחר יצירות הנמצאות ברפרטואר של הלהקות המובילות בעולם. הפקה משותפת של האופרה הישראלית ומרכז סוזן דלל.

קרא עוד
הלהקה האמריקאית הנודעת ממשיכה להופיע בכל העולם ולשמר את המורשת של כוהנת המחול האמריקאית האגדית מרתה גרהם, עם שתי תכניות שונות מיצירותיה של גרהם ויצירה של רוברט וילסון שהוקדשה לגרהם.

קרא עוד
הלהקה הנודעת של רקדנים גברים המופיעים בחצאיות טוטו ובנעלי אצבע ומבצעים רפרטואר קלאסי ברמה הגבוהה ביותר, מגיעה לישראל בתכנית משולבת של מיטב הרפרטואר שלה כולל המערכה השנייה של אגם הברבורים.

קרא עוד
אחת מלהקות הבלט החשובות באירופה מגיעה ארצה בתכנית ייחודית שכולה מבוצעת לצלילי הסוויטות לצ'לו סולו של באך בביצוע חי על הבמה.קרא עוד
7734 בוחנת את הכוחות והחולשות האנושיים שמייצרים גיהנום עלי אדמות ומדגישה את היכולת שלנו לשרוד ואת השירה של התקווה. הפקה חדשה, עוצמתית ומרגשת המדגישה את שפת תיאטרון המחול הפיסי ואת הכוריאוגרפיה המלאה בפרטים של ורדימון.קרא עוד
31/05/2012 21:00
להקת המחול המודרני הגדולה והמובילה בסקנדינביה, בתכניות עם כוריאוגרפיה מרהיבה, מפתיעה ומאתגרת.
קרא עוד
ביצירתו החדשה של מוזס פנדלטון הרקדנים הנפלאים והאלסטיים של מומיקס יוצרים על הבמה דימויים של מעבר העונות והימים בעולם החי, הצומח ובני האדם. קברט אקולוגי עם הומור כובש ומוסיקה קצבית.
קרא עוד
להקת המחול הווירטואוזית מטייוואן, שרקדניה הוגדרו כבעלי יכולות על אנושיות, מגיעה ארצה עם יצירתה החדשה המבוססת על מסורות הזן ועל אמנות הקליגרפיה הסינית.קרא עוד
עבור לתוכן העמוד