בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים
עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד
להזמנת כרטיסים לחצו על התאריך הרצוי
בר ניווט לשוניות
על המופע

תכנית אופרת האמנים הצעירים של אמני תיאטרון הבולשוי מגיעה לאופרה הישראלית. זו ההזדמנות שלכם להכיר אותם, מחר הם יהיו מפורסמים.
תיאטרון הבולשוי מרוסיה נחשב מאז ומעולם לאחד הסמלים החשובים של רוסיה ותרבותה. זהו התיאטרון הגדול ביותר ברוסיה, המשמר את המסורות השונות של המוסיקה הרוסית, ומשמש גם כמרכז למוסיקה בינלאומית ולחדשנות בתחומי אמנויות המופע ברוסיה.
עבור צופים מכל רחבי העולם, מספק הבולשוי תמונה רחבה של המורשת הרוסית הקלאסית, ושל ההתפתחויות האחרונות בתחומי אמנויות המופע במדינה.
התיאטרון חותר להבטיח את ההמשכיות הבין-דורית באמצעות קידום ההתפתחות האמנותית של כישרונות צעירים. תכנית אופרת האמנים הצעירים של אמני תיאטרון הבולשוי, שנוסדה ב-2009, מבקשת לאמץ אל חיקה דורות חדשים של אמנים צעירים ולהכין כישרונות רוסיים בולטים לקריירות בינלאומיות. במהלך מספר שנים, זמרים ופסנתרנים נבחרים נחשפים למגוון נרחב של תחומים, משתתפים בכיתות אמן עם אמנים, מורים ובמאים ידועי שם ומתמחים במוסיקה, משחק ושפות זרות.
המנהל האמנותי של תכנית האופרה לאמנים צעירים הוא דמיטרי וודובין.

רבים מבוגרי התכנית זכו בתחרויות אופרה נחשבות ברחבי העולם: תחרות השירה בי.בי.סי קרדיף 2019 (א. קימבך), Operalia  של פלסידו דומינגו (ק. שושקוב, נ. קרייזינה, ק. מחיטריאן, ב. וולקוב, א. קולחינסקה, א. יאקובלב), תחרות צ'ייקובסקי הבינלאומית (מ. ברקובה, מ. מוטוליגינה), Francisco Viñas (א. קולחינסקה), תחרות האופרה של פריס (ב. וולקוב, ו. גימדייבה, א. קוטיוחין), תחרות המלכה אליזבת (ק. שושקוב), תחרות המוסיקה הבינלאומית המלכה סוניה (י. אלכסיוק, ק. מחיטריאן, א. רוזלווטס), תחרות הקולות החדשים של גרמניה (פ. קולגטין, א. ציבולקו, ק. מחיטריאן, י. מזורובה) ועוד.

במהלך תקופה זו מופיעים התלמידים גם במטרופוליטן אופרה, בבית האופרה המלכותית, בשטאטסאופר ברלין ובדויטשה אופר ברלין, באופרה של פריס, בשטאטסאופר של וינה ובאולמות יוקרתיים נוספים. רבים מבוגרי התכנית אף התקבלו כאמנים קבועים או אורחים בתיאטרון הבולשוי.

סוף בר ניווט לשוניות

בחר נושאים להדפסה

על המופע
עבור לתוכן העמוד