בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים
עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד
להזמנת כרטיסים לחצו על התאריך הרצוי
בר ניווט לשוניות
מוסובייט

גן הדובדבנים

אנטון צ'כוב

כתוביות בעברית


התיאטרון המוסקבאי מוסובייט חוזר לישראל עם הפקה של אחד הבמאים הרוסיים המצליחים ביותר בעולם לאחד המחזות הקלאסיים האהובים של אנטון צ'כוב . ההצגה תתקיים בליווי כתוביות בעברית.
עם הצגת גן הדובדבנים אנדריי קונצ'לובסקי משלים את בימוי טרילוגיית צ'כוב שלו: הדוד וניה, המצליח באירופה ובארה"ב ומגיע לישראל בפעם השלישית, שלוש אחיות שהוצגה בישראל ב 2012  ועתה ההצגה החדשה - גן הדובדבנים.
המחזה עוסק במשפחת גאייב, משפחה אריסטוקרטית שהתרוששה. המשפחה מנסה למנוע את הגזירה של מכירה פומבית של האחוזה ובה גן הדובדבנים. המשפחה מסרבת להצעה של לופאחין, שאביו היה צמית באחוזה, ואשר מעוניין לבנות במקום בתי קייט, ומנסה למצוא פתרון אחר. גן הדובדבנים נכתב על ידי צ'כוב בסוף ימיו. הוא נהג להתלוצץ באמרו, שבזכות המחזה המשיך לחיות עוד שלוש שנים תמימות. לכן כתב את גן הדובדבנים כקומדיה, למרות הסיום הטראגי ואובדן האחוזה.


ההפקה של תיאטרון מוסובייט היתה מועמדת לפרס התיאטרון של העיתון קוסמוסול בכמה קטגוריות: ההופעה הבימתית הטובה ביותר, השחקנית הטובה ביותר (ג'וליה ויסוצקי - רנבסקאיה) והשחקן הטוב ביותר (אלכסנדר דומגרוב-  גאייב).הבמאי המשחק קונצ'לובסקי זכה בפרס מגן התיאטרון בקטגוריית הבמאי הטוב ביותר.

התיאטרון האקדמי מוסובייט הוא האחד התיאטרונים הותיקים ביותר במוסקבה, החוגג השנה 95 שנים. התיאטרון נוהל במשך שנים רבות על ידי יורי זוודסקי, תלמידם של קונסטנטין סטניסלבסקי ויבגני ואכטאנגוב. זוודסקי יצר את אחת קבוצות התיאטרון המעניינות והיצירתיות ביותר במוסקבה. המסורת שלו נמשכת עד היום, והתיאטרון משמש כביתם של רבים מהשחקנים הרוסים המפורסמים ביותר בתחומי הקולנוע והתיאטרון.
ההצגה תתקיים בליווי כתוביות בעברית, לתשומת ליבכם - היושבים בשורות א'-3 יתקשו לראותן.

משך ההצגה כ 2.5 שעות עם הפסקה אחת.

כרטיסים בקופת האופרה ובאתר

סוף בר ניווט לשוניות
עבור לתוכן העמוד