בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

מבט אל אגודת ידידי האופרה - ינואר

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

מבט אל אגודת ידידי האופרה - ינואר

 

הושקה אגודת הידידים של האופרה בארצות הברית

בחודש נובמבר 2007 נערך בניו יורק אירוע התרמה לציון השקתה של אגודת הידידים האמריקאיים של האופרה הישראלית. באירוע, אשר נערך במלון סנט. רג'יס היוקרתי בחסותם של מר אפרים וגב' קתרין גילדור, נכחו כ - 100 איש ובמהלכו נערך קונצרט אריות בליווי בפסנתר של אשר פיש, המנהל המוסיקלי של האופרה הישראלית. מר סטנלי גולד, יו"ר קרן שמרוק, ניאות לשמש כיו"ר אגודת הידידים האמריקאית ואנו תקווה כי באמצעות הזרוע האמריקאית שלנו נוכל להרים תרומות נכבדות שיאפשרו לאופרה להגיע להישגים מרשימים.

קונצרט התרמה בבית שגיא

בחודש נובמבר התקיים קונצרט התרמה בביתם של ליזיקה ועמי שגיא. הזוג שגיא, מתומכיה הוותיקים והנדיבים ביותר של האופרה הישראלית, תרמו את האירוע בו השתתפו כ 70- איש אשר האזינו לקונצרט אריות של סולני האופרה המסע לריימס, באווירה ביתית קסומה ומהנה.

צפייה בחזרה של האופרה המסע לריימס

קבוצה של כ - 100 מידידי האופרה ובני משפחותיהם נהנו מצפייה בחזרה לאופרה המסע לריימס אשר התאפיינה בתפאורה יוצאת דופן. הקבוצה, אשר שמעה על ההכנות וההפקה מפי מיכאל אייזנשטדט המתאם האמנותי של האופרה, סיירה מאחורי הקלעים ועל הבמה וקיימה מפגש עם אמני ההפקה בחדר החזרות.

תפריט גורמה

במהלך העונה הקרובה מתוכננות לידידי האופרה מבחר רב של אירועים ופעילויות בנוסף על הצגות הבכורה של האופרה. בימים אלה נשלח לחברי אגודת הידידים "תפריט גורמה" ובו מפורטים האירועים המתוכננים. בין היתר מתוכננים כיתות אמן, מפגשים עם אמנים, צפייה בחזרות פתוחות ונסיעות לחו"ל. מקהלת ידידי האופרה השנה החלטנו לערוך ניסוי ולפתוח מקהלת חובבים מקרב אגודת הידידים. החזרות יחלו בחודש מרס השנה ויתקיימו בניצוחו של ישי שטקלר, מנצח מקהלת האופרה.

הצטרפו לאגודת ידידי האופרה

ידידיה של האופרה הישראלית משלבים את אהבתם לאופרה עם תרומה לקהילה. בזכותם מתקיימת הפעילות החינוכית הענפה של האופרה, אשר פותחת לילדים ולנוער צוהר לעולם האופרה ומכשירה את קהל העתיד. תמיכתם מסייעת לאופרה להגיע לקהל בפריפריה אשר איננו מצליח להגיע למרכז אמנויות הבמה בתל- אביב ולהעלות אופרות קהילתיות ברחבי הארץ כמו כן תומכת אגודת הידידים בתכנית האופרה סטודיו להכשרת זמרי אופרה צעירים ומשתתפת במימון האופרה השנתית בפארק הירקון, המועלית בפני הציבור הרחב ללא תשלום. אני מזמינה אתכם חובבי האופרה, להצטרף לאגודת הידידים, לתרום לאופרה וליהנות מפירות תרומתכם.

בברכה,
דפנה מיתר-נחמד, יו"ר אגודת הידידים

לפרטים נוספים בדבר הצטרפות לאגודת הידידים ואפשרויות התרומה לאופרה הישראלית תל-אביב-יפו, הנכם מוזמנים לפנות לגב' איטה אלחנן במייל: friends@tapac.org.il

בפקס': 03-6954886 , או בטל': 03-6927849

אגודת הידידים באתר האינטרנט

עבור לתוכן העמוד