בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

אופרה לכל המשפחה- סינדרלה- הדמויות

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

אופרה לכל המשפחה- סינדרלה- הדמויות

מאז ששרתי את ירושלים של זהב בגיל שמונה אני לא מפסיקה לשיר. נולדתי בירושלים ואני מאוד אוהבת להיות על הבמה. האחות החורגת היא דמות יוצאת דופן לסוג הקול שלי ומאפשרת לי להתפרע ולהשתולל ולהיות רעה ואני מאוד נהנית מזה. זה תפקיד מאוד מאתגר מבחינה מוסיקלית ואני ממש ממש אוהבת אותה.
מימה מילוא (האחות החורגת קלורינדה)

נולדתי בתל אביב ואני שרה מאז שאני בכיתה ד'. אני אוהבת לשיר את האחות כי בחיים שלי אין לי אחות וזה נחמד לפחות להיות עם אחות על הבמה. זו גם הזדמנות להיות דמות ללא גבולות ברוע, בכיעור ובשטויות שאפשר לעשות על הבמה. וזה נהדר לעשות תפקיד עם פרטנרית על הבמה, אנחנו תמיד ביחד אוהבות ושונאות כל הזמן.
שירה שפיר (האחות החורגת טיסבה)

האימא היא הנגטיב שלי. היא מרשעת, היא קיצונית, היא מאוד אנרגטית וקצת משוגעת ובגלל זה קל לי מאוד לשחק אותה. היא שונה מכל מה שאני רגיל לעשות ולכן מותר לי לעשות הכל וזה הופך להיות כיף גדול. בכלל זה מאוד מיוחד לשחק תפקיד של אישה ואני מאוד אוהב את זה.
גבריאל לובנהיים (האימא של סינדרלה)


נולדתי בפתח תקווה. מאז שאני זוכר את עצמי אני מופיע על הבמה. והתפקיד של שוליית הקקוסם שהוא גם המספר בהפקה של סינדרלה זה כיף גדול. זה תפקיד שובב ומלא אנרגיה, ממש כמוני. אני מאוד מחובר לילד שבי ומאוד אוהב להופיע בפני קהל צעיר, יש בילדים משהו טהור וקסום , הם קהל מגיב ומלא שמחה  ואין כמו לקבל הערה ואהבה מאולם מלא בילדים - זו חוויה מעצימה ומרגשת.
ניצן זיצר (שוליית הקוסם)

 
נולדתי ברחובות וכבר כילדה אהבתי מאוד את כל אמנויות הבמה, ניגנתי בחליליות ובפסנתר,שרתי במקהלה, רקדתי סוגים שונים של מחול והשתתפתי תמיד בכל הופעות בית הספר. התחלתי להופיע כנגנית חליליות באופן מקצועי כבר בגיל 10. כל ילדה חולמת להיות נסיכה. ואם כבר נסיכה - אז כמובן שאין כמו סינדרלה! את התפקיד הנוכחי אני אוהבת במיוחד כי סינדרלה באופרה של רוסיני מבטאת את עצמה באמצעות השירה. השירה מייחדת אותה, ומחזקת אותה במצבים קשים.
ברכה קול (סינדרלה)

נולדתי בבית החולים הלל יפה בחדרה ואני גר כיום בקיבוץ גבעת חיים. התחלתי לשיר בגיל שלוש והסולו הראשון שלי היה השיר לאליהו הנביא בליל הסדר. דנדיני הוא לא נסיך אבל הוא מאוד מאוד רוצה להיות נסיך. אבל יש לו בעיה כי כבר יש נסיך ודנדיני הוא רק החברה הטוב שלו והמשרת הבכיר שלו. אבל מבחינתו של דנדיניה וא הנסיך האמיתי ויש לו את כל הגינונים של הנסיך ואף מעבר לכך ולכן אני כל כך אוהב אותו.
יאיר גורן (דנדיני)

נולדתי בבית החולים בילינסון בפתחת תקווה ובכלל לא שרתי בתור ילד. בעצם התחלתי לשיר בפעם הראשונה רק לפני 25 שנה ואז הייתי כבר בן 30. אני מאוד אוהב לשיר ומאוד מאוד אוהב את התפקיד של אלידורו כי הוא מייצג באופרה את החסד ואת האושר שבא לעולם כאשר אנחנו מרעיפים חסד על אחרים במקום להשתקע בתחושת הקורבן שלנו.
אור בר נתן (אלידורו)


 

עבור לתוכן העמוד