בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

אופרה לכל המשפחה- חליל הקסם- הדמויות

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

אופרה לכל המשפחה- חליל הקסם- הדמויות

נולדתי בבאר שבע והתחלתי לשיר בגיל 9 במקהלת הילדים של הקונסרבטוריון בפתח תקווה. הדבר הראשון שאני זוכרת ששרתי בכלל בחיים היה שיר ילדים די טיפשי "דו רה מי פה סול - יוסי תרנגול".
אני אוהבת לשיר את תפקיד הנסיכה פמינה כי הוא יש בו הרבה מנגינות יפות והרבה רגש,
והדמות עצמה היא אצילית ויפה. פמינה היא נסיכה מעולם של פנטסיה אשר כמו כולם רוצה למצוא אהבה ולחיות בעושר ואושר.
רינת גולדמן, סופרן (פמינה)

נולדתי ברעננה ואני שר כבר מגיל שנתיים ותמיד ידעתי שאהיה זמר. אני מאוד אוהב את הנסיך טמינו כי הוא מביא הקסם לאופרה הזו. הוא יוצא להרפתקה קסומה כדי למצוא את הנסיכה שהוא אוהב והוא אינו מכון לוותר על אהבת אמת.
נמרוד גרינבוים, טנור (טמינו)

נולדתי בבית חולים רמב"ם בחיפה אבל גדלתי באוסטריה והתחלתי לשיר בגיל 19. אני כל כך אוהב את פפגנו כי הוא בעצם אני. הוא סוג של פיטר פן שמסרב להתבגר. הוא אוהב את הטבע, חי בעולם השמח שלו והוא האיש הטוב שמאוד קל לו להתחבר. כמו פפגנו גם אני במשך הרבה שנים חיפשתי את האהבה שלי ובסופו של דבר כמוהו גם אני מצאתי אותה.
גבריאל לובנהיים (פפגנו)

נולדתי בכרמיאל וכבר בגיל שמונה התחלתי לשיר כי שמעתי את אחותי הגדולה [הזמרת יפעת וייסקופ] שרה וגם אני רציתי. . השיר הראשון ששרתי היה "יורה יקר". אני מאוד אוהבת את התפקיד של פפגנה כי היא דמות צבעונית וערמומית שמביאה ססגוניות רבה לאופרה הקסומה הזאת. פפגנה היא סוג של הפתעה שמגלים מי היא באמת רק בסוף האופרה.
הילה פחימה (פפגנה)

נולדתי ברוסיה והתחלתי לשיר שם כבר בתור ילדה כאשר שרתי כל הזמן שירים רוסיים. מלכת הלילה זה תפקיד קשה ומיוחד ואני אוהבת אותה כי כשאני שרה אותה אני יכולה לעשות דברים שאני לא עושה סדרך כלל, אני צריכה להוציא מעצמי משהו שלא דומה לי בכלל. אני אף פעם לא יודעת אם באריה שלי אני אצליח לשיר את זה טוב, אבל כשזה יוצא טוב אני ממש מאושרת.
ליליה גרצובה (מלכת הלילה)

נולדתי בפתח תקווה ואני שרה מגיל 13 אחרי שראיתי בטלוויזיה תוכנית על אופרה. הדבר הראשון ששרתי היה שירים של הביטלז. הגבירה הראשונה היא דמות לא ריאליסטית וזה נותן לי חופש במשחק. היא קצת משוגעת, היא מישהי שהיא בין בת אדם למפלצת ואני מאוד אוהבת את הזה. והגבירה הראשונה היא המובילה של הקבוצה וזה תמיד נפלא להיות הראשונה.
אפרת אלעזר (גבירה ראשונה)

נולדתי בחיפה בבית חולים רמב"ם ובגיל 11 התחלתי לשיר כשהשיר הראשון ששרתי היה של בל מהיפה והחיה. הגבירות הן נשים רעות, הן הגבירות של מלכת הלילה וזה תמיד מעניין יותר וכיף יותר להיות מישהי קצת רעה על הבמה. זה תפקיד אופי עם הרבה הומור ואני מאוד משתעשעת לעשות אותו.
איילה צימבלר (גבירה שנייה)

נולדתי בבית חולים רמב"ם בחיפה ואף פעם לא התחלתי לשיר כי בעצם מעולם לא סתמתי את הפה. מאז שאני קטנה אני עולה על שולחנות ושרה. הגבירה השלישית היא אמנם שלישית אבל מבחינתי היא ראשונה ואני מאוד אוהבת אותה. כל הגבירות מאוד חזקות, כל אחת בפני עצמה. הן מלאות בהומור וזה מאוד נחמד לעבוד ביחד בשלישייה.
יפעת וייסקופ (גבירה שלישית)

נולדתי בפתח תקווה והתחלתי לשיר כשהייתי ילד. הדבר הראשון שאני זוכר ששרתי היו שירים שהמצאתי לעצמי ושרתי אותם באמבטיה. אני מאוד אוהב את זרסטרו כי בהתחלה כולם חושבים שזרסטרו הוא האיש הרע בסיפור אבל בסוף בעצם מתברר שהוא בכלל האיש הטוב. אני מאוד אוהב את המשפט שהוא אומר "הדברים הם יותר מורכבים ממה שהם נראים."
עמית פרידמן (זרסטרו)

 

עבור לתוכן העמוד