בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

סינדרלה מגיעה לבקר את ילדי שדרות, ירוחם ויישובי עוטף עזה

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

סינדרלה מגיעה לבקר את ילדי שדרות, ירוחם ויישובי עוטף עזה

10/12/2008


"סינדרלה" מגיעה לבקר את ילדי שדרות, ירוחם ויישובי עוטף עזה
בחסות בנק הפועלים במסגרת פועלים בקהילה וקרןIDB  למען הקהילה
בשיתוף האופרה הישראלית
 הילדים יצפו בהפקה
של האופרה הנודדת "סינדרלה"

10.12.08 – מועצה איזורית אשכול
11.12.08 - ירוחם


במופע הקרוב של האופרה "סינדרלה" יצפו תלמידי העיר שדרות, יישובי עוטף עזה וירוחם בחסות "פועלים בקהילה" של בנק הפועלים וקרן IDB למען הקהילה ובשיתוף עמותת גוונים משדרות במסגרת "האופרה הנודדת" של האופרה הישראלית.
10.12 בשעה 10:30 באולם התרבות של מועצה אזורית אשכול
11.12 בשעה 11:00 בהיכל התרבות בירוחם

מזה שנתיים מועלית ההפקה "סינדרלה" בהצלחה ברחבי הארץ במסגרת מפעל "האופרה הנודדת" במסגרתו מופיעה האופרה עם כוחותיה המקצועיים בהפקות בימתיות מלאות בישובים מחוץ למרכז.

"סינדרלה" היא גרסה משעשעת בת שעה שבה התזמורת נמצאת על הבמה והנגנים הם חלק מן הסיפור. עוד לפני תחילת האופרה הקהל נחשף לפעילות ההתארגנות של הזמרים והתזמורת: מעין הצצה אל אחורי הקלעים. הפקה זו מחזירה לסיפור כמה מהאלמנטים המוכרים והאהובים של אגדת ילדים זו: האם החורגת (במקום האב באופרה של רוסיני), נעל הזכוכית (במקום הצמיד אצל רוסיני) והפיה הטובה היא אלידורו, דמות גברית אותה מגלם המנצח דוד זבה.

האופרה "סינדרלה" מאת רוסיני שתבוצע בעברית, תורגמה ועובדה על ידי דוד זבה שכאמור גם מנצח עליה. את ההפקה ביימה עיצבה ועיבדה רקפת לוי. במאי מחדש: גדי שכטר, עיצוב תאורה: בנצי מנור. הזמרים המשתתפים: ברכה קול (סינדרלה), רינת גולדמן ולימור אילן (האחיות), יוסף ארידן (הנסיך), ענת עיני (האמא) וגבריאל לובנהיים (עוזר הנסיך). התזמורת המלווה: תזמורת סימפונט רעננה.

משך המופע: כשעה
תאריך: 10.12 בשעה 10:30 - באולם התרבות של מועצה אזורית אשכול
11.12 בשעה 11:00- בהיכל התרבות בירוחם

לפרטים נוספים

עבור לתוכן העמוד