בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

בית ספר לאוהבים

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

בית ספר לאוהבים

3/06/2008

בית ספר לאוהבים
מופע הסיום של זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית
בחודש יוני בתל-אביב

זמרי האופרה סטודיו, התוכנית לזמרים צעירים של האופרה הישראלית, מעלים מופע מיוחד לסיום העונה –  בית ספר לאוהבים. במופע יבצעו הזמרים קטעים מאופרות מוכרות יותר ופחות בבימוי מלא, בתלבושות מרהיבות ובליווי פסנתר והנחיה.
בית ספר לאוהבים יתקיים בצוותא 1 ביום ו' 27.6.08 בשעה 12:12 (03-6950156)


מוצרט כינה את האופרה שלו כך עושות כולן, בית ספר לאוהבים. ואכן בכל האופרות של מוצרט ניתן למצוא עצות מועילות יותר ומועילות פחות כיצד להתקדם ביחסים שבינו לבינה, כיצד להימנע מסיבוכים ביחסים אלו וכיצד לצאת בשלום ממצבים שנראים כמעוט בלתי הגיוניים ובלתי אפשריים.
דספינה המשרתת מסבירה לאחיות פיורדיליג'י ודורבלה כי כל הגברים מעוניינים רק בדבר אחד וכי נאמנות לגבר אחד היא מיותרת לחלוטין. אך לא כל הדמויות בתוכנית יסכימו עם ההגדרה הזאת.
שרלוט, באופרה ורתר של מסנה, נישאת לאלבר ורואה את ורתר, אותו היא אוהבת אהבת אמת, מת  לנגד עיניה. טטיאנה, באופרה יבגני אונייגין של צ'ייקובסקי, כותבת מכתב אהבה לאונייגין שדוחה אותה בבוז, ופיגרו וסוזנה, באופרה נישואי פיגרו של מוצרט עושים כל שרק ניתן כדי לסכל את תוכניותיו של הרוזן לבלות את ליל חתונתה של סוזנה עם הכלה הטריה הנישאת למשרתו.
כל זאת ועוד במופע אופראי עם שחוק ודמע, עם חיוך מהול בעצב על הפנים הרבות של האהבה.
את בית ספר לאוהבים ביימו ניב הופמן ויוליה פבזנר. בהפקה משתתפים כל סולני האופרה סטודיו: רינת גולדמן (סופרן), ליליה גרצובה (סופרן), יסמין לוי-אלנטק (סופרן), איריס קרלין (סופרן), לימור אילן (מצו-ספרן), אילונה טוייביס (מצו-סופרן), גבריאל לובנהיים (בס-בריטון) ואביאל ליגנל (בס). את הזמרים תלווה בפסנתר מריה ניקטין, הפסנתרנית של האופרה סטודיו.

מחירי כרטיסים:
60 ש"ח
10 ש"ח הנחה לגימלאים, סטודנטים וחיילים

 

 
עבור לתוכן העמוד