בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

סינדרלה מגיעה לבקר את ילדי שדרות וישובי עוטף עזה

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

סינדרלה מגיעה לבקר את ילדי שדרות וישובי עוטף עזה

סינדרלה מגיעה לבקר את ילדי שדרות ויישובי עוטף עזה
המופע מתקיים בחסות בנק הפועלים במסגרת פועלים בקהילה וקרןIDB  למען הקהילה
בשיתוף האופרה הישראלית

 הילדים יצפו בהפקה המרהיבה של האופרה הנודדת סינדרלה ויחד אתם ראש העיר שדרות אלי מויאל וראש המועצה האיזורית המארחת חיים ילין

12.6.08במופע הקרוב של האופרה סינדרלה יצפו תלמידי העיר שדרות ויישובי עוטף עזה, בנוכחות ראש העיר שדרות מר אלי מויאל, בחסות "פועלים בקהילה" של בנק הפועלים וקרן IDB למען הקהילה ובשיתוף עמותת גוונים משדרות במסגרת "האופרה הנודדת" של האופרה הישראלית.
12.6 בשעה 17:00 באולם התרבות של מועצה אזורית אשכול.

מזה שנתיים מועלית ההפקה סינדרלה בהצלחה ברחבי הארץ במסגרת מפעל "האופרה הנודדת" במסגרתו מופיעה האופרה עם כוחותיה המקצועיים בהפקות בימתיות מלאות בישובים מחוץ למרכז.

סינדרלה היא גרסה משעשעת בת שעה שבה התזמורת נמצאת על הבמה והנגנים הם חלק מן הסיפור. עוד לפני תחילת האופרה הקהל נחשף לפעילות ההתארגנות של הזמרים והתזמורת: מעין הצצה אל אחורי הקלעים. הפקה זו מחזירה לסיפור כמה מהאלמנטים המוכרים והאהובים של אגדת ילדים זו: האם החורגת (במקום האב באופרה של רוסיני), נעל הזכוכית (במקום הצמיד אצל רוסיני) והפיה הטובה היא אלידורו, דמות גברית אותה מגלם המנצח דוד זבה.

האופרה סינדרלה מאת רוסיני שתבוצע בעברית, תורגמה ועובדה על ידי דוד זבה שכאמור גם מנצח עליה. את ההפקה ביימה עיצבה ועיבדה רקפת לוי. עיצוב תאורה: בנצי מנור. הזמרים המשתתפים: ברכה קול (סינדרלה), רינת גולדמן ונועה דנון (האחיות), יוסף ארידן (הנסיך), ענת עיני (האמא) וגבריאל לובנהיים (עוזר הנסיך). התזמורת המלווה: התזמורת הקאמרית הישראלית.

משך המופע: כשעה
תאריך:  12.6.08 בשעה 17:00

עבור לתוכן העמוד