בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

חליל הקסם בפסטיבל מוסררה מיקס בירושלים

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

חליל הקסם בפסטיבל מוסררה מיקס בירושלים

זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית
משתתפים בפסטיבל מוסררה מיקס בירושלים
ומבצעים את הגרסה לילדים של חליל הקסם
יום רביעי ה-28 במאי

זמרי האופרה סטודיו, התוכנית לזמרים צעירים של האופרה הישראלית, יעלו את מופע שעת אופרה לילדים של חליל הקסם בפסטיבל מוסררה מיקס בירושלים ביום רביעי ה-28 במאי, 2008 בשעה 18:30.

פסטיבל מוסררה מיקס, הנערך זו הפעם השמינית ביוזמתו של בית הספר מוסררה לצילום, מדיה, מוסיקה חדשה ע"ש נגר, מביא לירושלים כוחות יצירתיים צעירים מכל התחומים ויתקיים בתאריכים 29-29 במאי. בפסטיבל מיצגי וידאו, תערוכות צילום, עבודות סאונד והופעות על במה מרכזית. בשנה זו יעסוק הפסטיבל בחצר הפנימית האישית והציבורית ויתקיימו בו גם מופעים רבים בחצרות הבתים בשכונת מוסררה.

האופרה הישראלית תשתתף בפעם הראשונה בפסטיבל מוסררה מיקס ותעלה באתר הפסטיבל בלב ליבה של שכונת מוסררה בירושלים את המופע חליל הקסם מסדרת מופעי שעת אופרה לילדים של האופרה הישראלית. המופע יעבור עיבוד לקראת הצגתו בחלל המיוחד והפתוח בשכונת מוסררה.

את המופע, העולה בתלבושות מרהיבות, מביים ניב הופמן וישתתפו בו גבריאל לובנהיים (בריטון) בתפקיד פפגנו, רינת גולדמן (סופרן) בתפקיד פמינה, ליליה גרצובה (סופרן) בתפקיד מלכת הלילה, איריס קרלין (סופרן) בתפקיד פפגנה ויסמין לוי-אלנטק (סופרן), לימור אילן (מצו-סופרן) ואילונה טוייביס (מצו סופרן) בתפקיד שלוש הגברות של מלכת הלילה. את המופע תלווה בפסנתר מירה ניקיטין.

מחיר הכרטיסים למופע הוא 10 ₪ בלבד.

עבור לתוכן העמוד