בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

הצלחה לאופרה הישראלית ברומא

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

הצלחה לאופרה הישראלית ברומא

נשיא איטליה ג'ורג'יו נפוליטנו, כוכבת הקולנוע ג'ינה לולובריג'ידה, ראש עיריית רומא ג'אני אלמאנו,
צמרת השלטון האיטלקי, סלבריטאים, ראשי הקהילה היהודית ברומא ועשרות דיפולמטים
נכחו בהופעה החגיגית של האופרה הישראלית ברומא
במוצאי יום העצמאות ה-60 למדינת ישראל
עם האופרה המקורית "מסע אל תום האלף"


נשיא איטליה וצמרת השלטון האיטלקי מלאה את אולם בית האופרה של רומא במוצאי יום העצמאות ה-60 של מדינת ישראל, ה-8 במאי 2008, בהופעת האופרה הישראלית שהעלתה שם את האופרה "מסע אל תום האלף" מאת א.ב. יהושע ויוסף ברדנשווילי בניצוחו של אשר פיש.

הקהל הרב שכלל את נשיא איטליה מר ג'ורג'יו נפוליטנו, את ראש עיריית רומא מר ג'אני אלמאנו, צמרת השלטון האיטלקי כולל צמרת הקהילה היהודית בעיר בראשותו של הרב הראשי של רומא ריקרדו די סניי, וכמובן שגריר ישראל באיטליה מר גדעון מאיר והצוות הבכיר של השגרירות. כמו כן הגיעו סלבריטאים איטלקיים חשובים וכוכבים כמו כוכבת הקולנוע הנודעת ג'ינה לולוברג'ידה, הרקדנית והכוריאוגרפית האגדית קרלה פראצ'י ורבים נוספים שהריעו ממושכות לצוות האופרה הישראלית על המקהלה, התזמורת, והסולנים.

למעלה מ-200 מאמני וצוותי האופרה הישראלית הגיעו לרומא לפי הזמנת שגריר ישראל באיטליה, מר גדעון מאיר, כדי לפתוח את חגיגות ה-60 למדינת ישראל באיטליה, חגיגות שיימשכו לאורך השנה הקרובה כולה.
למעלה מ-150 עיתונאים איטלקיים נכחו במסיבת העיתונאים המקדימה לאירוע והעניקו סיקור נרחב של עמודי צבע מלאים ורבים לביקור האופרה הישראלית ולחגיגות ה-60 לישראל באיטליה.

 

 

עבור לתוכן העמוד