בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

הקיצוצים בתקציב

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

הקיצוצים בתקציב

שלום רב,
כולכם בוודאי שמעתם על חרב הקיצוצים שממשלת ישראל הניפה על צווארם של כל מוסדות התרבות, והאופרה הישראלית בפרט. האופרה הישראלית נאבקת בימים אלה על קיומה, ולכן עלינו לנקוט בצעדים משמעותיים, על מנת שנוכל לשרוד.
מתוך כך, אנו נאלצים לדחות את הפקת האופרה המקורית מסע אל תום האלף, מחודש פברואר לחודש דצמבר 2008, מתוך תקווה שעד אז תבוטל גזירת הקיצוצים. אני מצירה כי הדברים הגיעו לידי כך, אך האמינו לי שאנו עומדים מול איום ממשי.
את הכרטיסים שרכשתם ניתן לממש במספר דרכים:
1. לשמור את הכרטיסים להפקה שתתקיים בחודש דצמבר.
2. להחליפם להפקה אחרת בעונה זו.
3. לקבל תעודת זיכוי תמורתם.
4. לקבל את כספכם בחזרה.
אני מודה לכם על ההבנה ושיתוף הפעולה, ועל שותפות הדרך והנאמנות ארוכת השנים שלכם אלינו. כידידים ותיקים, אני פונה אליכם בבקשה אישית. כדי שהאופרה הישראלית תוכל להמשיך ולהתקיים, כולנו, אתם ואנחנו יחד, חייבים לנקוט עמדה, ולהשמיע את קולכם. כאזרחים בעלי זכויות, פנו אל נבחרי הציבור שלכם, הציפו את שרי הממשלה, חברי הכנסת, ואת אמצעי התקשורת, בטלפונים, פקסים, ומכתבים והזכירו לכולם כי תרבות היא נשמת החברה שלנו, וקיצוץ בה פוגע בכולנו. הזכירו להם שתרבות היתה מאז ומתמיד צורך קיומי ולא מותרות, דרשו מהם לשמור על מוסדות התרבות ועל האופרה הישראלית חיה, נושמת ותוססת כפי שהיא היום. עזרו לנו לשמור על התרבות של כולנו, כי את המנגינה הזאת, אי אפשר ואסור להפסיק.
אני מקווה כי בעזרכם, נצליח לבטל את רוע הגזירה, ואכן לקיים את ההפקה בחודש דצמבר.
בתקווה לבשורות טובות יותר בעתיד
שלכם,
חנה מוניץ, מנכ"ל
עבור לתוכן העמוד