בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

הקול נשאר במשפחה

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

הקול נשאר במשפחה

הזמרות אחיות הילה פחימה ויפעת וייסקופ
בקונצרט במרכז המוסיקה בעין כרם ובשידור ישיר בקול המוסיקה
ביום שישי, ה-6 במאי בשעה 12:00 בצהריים

במסגרת סדרת הקונצרטים של האופרה סטודיו של האופרה הישראלית במרכז המוסיקה בעין כרם ירושלים, תופענה בקונצרט הקרוב הזמרות אחיות הילה פחימה ויפעת וייסקופ בתכנית בה הן תבצענה אריות ודואטים מאופרות ידועות.
הקונצרט יתקיים ביום שישי ה-6 במאי בשעה 12:00 ובו תבצענה הזמרות תכנית מגוונת של אריות לסופרן ואריות למצו סופרן וכן דואטים מאת מלחינים כמו מוצרט, דליב, ריכרד שטראוס, ורדי, ביזה, ברנשטיין, אופנבך ועוד רבים.
את הקונצרט ינחה מיכאל אייזנשטדט וילווה ליד הפסנתר דוד זבה, המנהל המוסיקלי של האופרה סטודיו של האופרה הישראלית.
הקונצרט יועבר בשידור ישיר בקול המוסיקה.

הילה פחימה (סופרן) ויפעת וייסקופ (מצו סופרן) נולדו בכרמיאל והחלו את לימודי הזמרה שלהן בקונסרבטוריון העירוני. שתיהן סיימו את לימודיהן באקדמיה למוסיקה בירושלים שם למדו אצל אגנס מסיני ועם תום לימודיהן הצטרפו לאופרה סטודיו של האופרה הישראלית. בתקופת שהותן באופרה סטודיו הן הופיעו באינספור קונצרטים של האופרה הישראלית ברחבי הארץ ועם מיטב התזמורות בארץ וכן בהפקות שונות של האופרה הישראלית.

הילה פחימה ביצעה את תפקיד ברברינה בנישואי פיגרו (מוצרט) בהפקת האופרה סטודיו עם התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור. באופרה הישראלית הופיעה בתפקיד הראשי בבכורה העולמית של אליסה בארץ הפלאות (זבה) וכן בתפקיד מלכת הלילה ובתפקיד פפגנה בהפקה לכל המשפחה של חליל הקסם (מוצרט). בימים אלו מופיעה בתפקיד פפגנה בחליל הקסם (מוצרט) באופרה הישראלית. החל מעונה זו היא חברה בצוות הזמרים של האופרה הגרמנית ברלין שם תפקידיה היו, בין השאר, ברברינה בנישואי פיגרו (מוצרט), פפגנה בחליל הקסם (מוצרט), נייאד באריאדנה בנקסוס (ר. שטראוס) ועוד ובעונה הבאה תמשיך להימנות על צוות הזמרים של בית אופרה זה.

יפעת וייסקופ ביצעה את כרובינו ומרצ'לינה בנישואי פיגרו (מוצרט) בהפקת האופרה סטודיו עם התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור. כמו כן ביצעה את הגבירה השלישית בחליל הקסם (מוצרט) והופיעה במספר תפקידים באליסה בארץ הפלאות (דוד זבה) בהפקות לכל המשפחה של האופרה הישראלית. באופרה הישראלית ביצעה את תפקיד ג'ובנה בארנני (ורדי) ואת סונייטקה בליידי מקבת ממצנסק (שוסטקוביץ').    

 

 

עבור לתוכן העמוד