בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

שבת של זהב עם יותם כהן ואנסמבל מאסטר קוורטט

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

שבת של זהב עם יותם כהן ואנסמבל מאסטר קוורטט

חגיגה נפוליטנית
שבת של זהב עם יותם כהן ואנסמבל מאסטר קוורטט
שבת, ה-19 בפברואר בשעה 11:00 בבית האופרה


סדרת הקונצרטים הפופולרית "שבת של זהב", המתקיימת בבית האופרה במשכן לאמנויות הבמה בימי שבת בשעה 11:00 בבוקר ממשיכה זו העונה השישית. בכל הקונצרטים משתתפים זמרי אופרה ישראלים המשתתפים בהפקות האופרה הישראלית. הקונצרטים מתקיימים על במת בית אופרה בליווי פסנתר. מנחה את הסדרה מיכאל אייזנשטדט, המתאם האמנותי של האופרה הישראלית.

בקונצרט הקרוב יופיע זמר הטנור הישראלי יותם כהן בליווי אנסמבל מאסטר קוורטט בתוכנית המוקדשת כולה לז'אנר הפופולארי של שירים נפוליטניים.
השירים הנפוליטניים הם כולם שירי אהבה, שצמחו מהתשוקה הרבה הבוערת בלב האוהבים תחת השמש הים תיכונית הקודחת. אלו שירים הנמצאים ברפרטאור למעלה מ-100 שנים והפכו לנכסי צאן ברזל של זמרי הטנור הגדולים בכל הזמנים.
בין השירים אותם מבצעים יותם כהן והאנסמבל בתכנית זאת מיטב הלהיטים הנפוליטניים כמו
O SOLE MIO, TORNA A SORIENTO, CORE NEGRATO וכמובן הלהיט הנודע "פוניקולי פוניקולה".
השירים מבוצעים בעיבוד לזמר טנור בליווי אקורדיאון, בללייקה, דומרה וגיטרה באס.
בין השירים מבצע האנסמבל קטעים כליים מהסגנון הנפוליטני והאיטלקי.

יותם כהן הוא מזמרי הטנור המובילים בישראל והופיע במגוון גדול של תפקידים ראשיים בהפקות האופרה הישראלית כולל פינקרטון במאדאם בטרפליי, קוורדוסי בטוסקה ודה גרייה במנון לסקו (פוצ'יני), מקדף במקבת (ורדי), בלמונטה בחטיפה מן ההרמון, טמינו בחליל הקסם ודון אוטביו בדון ג'ובני (מוצרט). כמו כן הוא מופיע בקונצרטים רבים בארץ ובחו"ל וכן בהופעות של שירים נפוליטניים, שירי ארץ ישראל, שירים דרום אמריקאיים ועוד.

 


 

עבור לתוכן העמוד