בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

סולניות האופרה סטודיו השתתפו בקונצרטי הגאלה "ערב קלאסי" בציריך

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

סולניות האופרה סטודיו השתתפו בקונצרטי הגאלה "ערב קלאסי" בציריך

הילה פחימה ואפרת אלעזר, סולניות האופרה סטודיו
השתתפו בקונצרטי הגאלה "ערב קלאסי" בציריך
ביחד עם עשרות זמרים מתכניות לזמרים צעירים
של בתי אופרה מובילים בכל העולם


בראשית יוני התקיימו בציריך זו השנה השישית קונצרטי הגאלה, "לילה קלאסי", המאורגנים על ידי גוף עצמאי שוויצרי אשר שם לו למטרה לקדם זמרי אופרה צעירים מכל רחבי העולם.
בקונצרטים השתתפו השנה עשרות זמרים צעירים מהאופרה סטודיו של בתי אופרה מובילים כולל לה סקאלה ממילנו, האופרה של פריס, האופרה הלאומית של ורשה, בית האופרה המלכותי קובנט גרדן בלונדון וכן זמרים מהאקדמיות המובילות בעולם לזמרה אופראית כולל קרטיס, ג'ולאירד, ייל ובית הספר למוסיקה מנהטן מארצות הברית, קונסרבטוריון צ'ייקובסקי מרוסיה, הקונסרבטוריון המרכזי למוסיקה בבייג'ין והסטודיו לאופרה בלונדון.
לראשונה בשנה זו השתתפו בקונצרט גם שתי זמרות מהאופרה סטודיו של האופרה הישראלית שנבחרו
על ידי מארגני האירוע באודיציה מוקדמת בארץ.
הזמרות שנבחרו הן זמרות הסופרן הצעירות הילה פחימה ואפרת אלעזר, אשר נסעו לשבוע לציריך שם השתתפו בכתות אמן ובחזרות מקדימות לקונצרטים המיוחדים שבוצעו בפני קהל רב ביותר בליווי תזמורת ורשה.
אפרת אלעזר ביצעה בקונצרט את האריה הגדולה של לאונורה מתוך כוחו של גורל של ורדי והילה פחימה ביצעה את האריה של ג'ילדה מריגולטו של ורדי. כמו כן הן השתתפו בדואטים ואנסמבלים בקונצרט.
מארגן האירוע והיוזם שלו מר אובה נאוטץ', ציין את הרושם העז שהשאירו שתי הזמרות הישראליות על מארגני האירוע ועל הקהל שנכח באולם.

 

עבור לתוכן העמוד