בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

האופרה "שיקוי האהבה" בבית שאן ובעמק המעיינות

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

האופרה "שיקוי האהבה" בבית שאן ובעמק המעיינות

העיר בית-שאן בשיתוף עם המועצה האזורית עמק המעיינות והאופרה הישראלית מציגים:
האופרה "שיקוי האהבה"

ההפקה עולה במסגרת ההפקות הקהילתיות שמקיימת האופרה מדי שנה ביישובים שונים ברחבי הארץ

בכורה חגיגית ב-16 ביוני
אולם הקימרון במועצה האזורית עמק המעיינות

האופרה הישראלית ממשיכה לקיים את ההפקות הקהילתיות שלה ברחבי הארץ שבהן חברי הקהילה לוקחים ביחד עם כוחות מקצועיים של האופרה הישראלית, חלק פעיל בעשייה בימתית שבסופה מועלית הפקה של אופרה.

יוזמה זו של האופרה הישראלית והמועצה לתרבות ואמנות בקהילה במשרד התרבות מביאה את קסם האופרה ליישובים ותושבים רבים ברחבי הארץ מזה עשור.

הפקת האופרה הקהילתית "שיקוי האהבה" מתקיימת בשיתוף פעולה בין העיר בית שאן והמועצה האזורית עמק המעיינות. ומשתתפיה כוללים את ההרכב הקונצרטי של "בית המוסיקה" בניצוחו של אנטולי יולודובסקי, רקדניות ה"היפ-הופ" בהדרכת קרן אבן, חברי התיאטרון הקהילתי של המרכזים הקהילתיים בבית שאן, תלמידי האולפן למחול ולמוסיקה "מכלול מעיינות" חבורת הזמר "שדות שבעמק" וחבורת הזמר גשר ובנות מסילות של המועצה האזורית עמק המעיינות.

האופרה "שיקוי האהבה" מספרת את סיפורו של נמורינו, האיכר התמים, השואף לזכות באהבתה של בת כפרו אדינה. למרות שהסמל הרברבן בלקורה עושה כל שביכולתו לכבוש את ליבה של אדינה ולהינשא לה, נמורינו הוא זה שהצליח בסופו של דבר בזכות שיקוי האהבה, או למען האמת בזכות אהבת האמת שלו, לכבוש את ליבה של אדינה. סוף טוב הכל טוב – באופרה!

את האופרה "שיקוי האהבה" עיבד ותרגם לעברית דוד זבה שגם מנצח על ההפקה. הסולנים המשתתפים הם מימה מילוא (אדינה), נמרוד גרינבוים (נמורינו), יאיר גורן (בלקורה), גבריאל לובנהיים (דולקמרה) וקרין הוכמן (ג'אנטה) ותזמורת "סימפונט רעננה". את ההפקה מביים הבמאי דני ארליך.

שיקוי האהבה יועלה פעמיים באולם הקימרון במועצה האזורית עמק המעיינות ב- 16-17 ביוני

חנה מוניץ, מנכ"ל האופרה הישראלית אומרת: "אין דבר מרגש יותר מאשר לראות למעלה ממאה אמנים מהישוב עצמו עולים על הבמה כשהם הכוכבים האמיתיים של הפקת האופרה. ההפקות הקהילתיות שלנו מרגשות אותי כל פעם מחדש ואני יודעת כי גם כל הצוותים שלנו מרגשים כך. זו חוויה נפלאה לעשות אופרה בקהילה ועם הקהילה ואני מתרגשת מהתהליך ומהתוצאה הנפלאה."

ההפקה הקהילתית של "שיקוי האהבה" של האופרה הישראלית כבר הועלתה בעבר באשקלון, רמלה, שכונת גילה בירושלים, נתניה, טבריה, עפולה ועכו.

"שיקוי האהבה"  16-17 ביוני אולם הקימרון במועצה האזורית עמק המעיינות

16.6.10 בשעה 20:30
17.6.10 בשעה 11:00
מחיר כרטיס: 20 ש"ח

אולם הקימרון במועצה האזורית עמק המעיינות, טלפון מרכזיה: 04-6065860 ,
דואר אלקטרוני: ruti@maianot.co.il

 

 

 

עבור לתוכן העמוד