בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

החוויה האופראית בעונה ה-25 של האופרה הישראלית

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

החוויה האופראית בעונה ה-25 של האופרה הישראלית

ערב שלם באופרה

הרצאות ומפגשים ללא תשלום נוסף

סיורים מאחורי הקלעים בתשלום סמלי

להשלמת החוויה האופראית בעונה ה-25 של האופרה הישראלית

האופרה הישראלית מאפשרת למנויים ולרוכשי הכרטיסים למופעי האופרה להעצים את החוויה האופראית באמצעות סדרה של אירועים המתקיימים לפני ההופעה ולאחריה.

הרצאות מבוא

לרגל העונה ה-25 של האופרה הישראלית תתקיים הרצאת מבוא לפני כל אחת מההופעות של הפקות האופרה במהלך העונה. ההרצאה, אותה מעבירים לסירוגין נציגים מצוות האופרה, מתקיימת באולם ומתחילה שעה לפני תחילת המופע. כל הרצאה נמשכת 30 דקות ורוכשי הכרטיסים למופע האופרה באותו יום מוזמנים להקדים בואם לבית האופרה וליהנות מהרצאת המבוא ללא תשלום נוסף.

מפגשי אופרה טוקבק

בתום חלק ממופעי כל אחת מהפקות האופרה במהלך העונה יתקיים באכסדרה העליונה של בית האופרה מפגש אופרה טוקבק בו משתתפים מספר מהסולנים והצוות היוצר והטכני של ההפקה. הצופים המעוניינים לפגוש בתום המופע את חלק מהצוות מוזמנים להגיע לאופרה טוקבק ולשאול את הצוות המשתתף שאלות על ההופעה. מופעי האופרה טוקבק הפכו לפופולאריים ביותר בשנים האחרונות ולכל טוקבק מגיעים בממוצע כ-150 צופים מיד עם תום ההופעה. מפגשי הטוקבק מיועדים לכל מי שצפה באופרה והם אינם כרוכים בתשלום. 

 סיורים לפני מופע

לפני חלק מהמופעים בכל אחת מהפקות האופרה בעונה זו ממשיך להתקיים הסיור המרתק, הצד האחר של המסך, בו ניתן לצפות בהכנות המתקיימות מאחורי הקלעים לפני המופע. הסיור מתחיל שעה לפני תחילת האופרה ונמשך כחצי שעה. במהלך הסיור ניתן לצפות בהכנות האחרונות במחלקת האיפור ועל הבמה לקראת הופעת האופרה באותו הערב. הסיורים מוגבלים למספר משתתפים קטן ולכן מומלץ לרכוש כרטיסים (במחיר סמלי של 25 ₪) מראש.

לקראת בכורה

האופרה הישראלית ממשיכה גם בעונה זו במופעי לקראת בכורה, המתקיימים באולם האופרה בימי שבת בבוקר בשבת שלפני הבכורה של כל הפקה. במפגשים, אותם מנחה מיכאל אייזנשטדט המתאם האמנותי של האופרה הישראלית, משתתפים בדרך כלל נציגים מהצוות היוצר של ההפקה (במאי, מנצח, מעצבים), אורחים שונים וזמרי ההפקה. התכנית משלבת שיחה עם היוצרים והאורחים על האופרה ועל ההפקה וקטעים מוסיקליים מההפקה המבוצעים על ידי זמרי ההפקה. מחיר הכרטיס ללקראת בכורה הוא 70 ₪.

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד