בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

מאופרה למחזמר מדרום ועד צפון

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

מאופרה למחזמר מדרום ועד צפון


האופרה הישראלית בתמיכת קרן אחי עזר מציגה:

מאופרה למחזמר מדרום ועד צפון

קונצרט באילת ב- 9 בדצמבר
קונצרט בעילבון ב-13 בדצמבר

האופרה הישראלית וקרן אחי עזר ממשיכה את הפעילות הקהילתית-חינוכית המשותפת. לאחר הצלחת קונצרטי האופרה שהתקיימו במע'אר, במעלות ובבית גבריאל יתקיימו קונצרטי אופרה נוספים באילת ובעילבון.

האופרה הישראלית עם חמישה סולנים בליוויו של איתן שמייסר ליד הפסנתר והנחייתו של מיכאל אייזנשטדט יופיעו בתכנית של אריות אהובות מאופרות פופולאריות וכן שירים אהובים ממחזות זמר שונים באולם תיאטראות אילת ב-9 דצמבר ובאולם בישוב עילבון ב-13 בדצמבר.

הקונצרטים בתיאטראות אילת בעילבון יציגו "מאופרה למחזמר". בו יבוצעו קטעים מאופרות ואופרטות פופולאריות כמו "כרמן", "לה טרוויאטה", "טוסקה", "כוחו של גורל", "סיפורי הופמן", "חליל הקסם", "לה בוהם", "העטלף" ועוד, וכן שירים מתוך מחזות זמר אהובים כמו "גבירתי הנאווה", "פנטום האופרה", "סיפור הפרברים" ועוד.

הקונצרטים מיועדים לתושבי האזור וסביבותיו אלו שחובבים את הז'אנר ואלו שעד היום לא נחשפו לעולם הקסום של האופרה. 

קרן אחי עזר שמה לה למטרה למנף את פעילות האופרה הישראלית בקהילה ולהביא קונצרטים ופעילויות אופרה לקהילות שונות ברחבי הארץ אשר באופן טבעי לא היו נהנות מפעילות כזאת.
הפעילות המשותפת של האופרה הישראלית וקרן אחי עזר תימשך במהלך עונה זו ובעונה הבאה וקונצרטי אופרה דומים מתוכננים להתקיים במקומות שונים ברחבי הארץ.

קונצרט בתיאטראות אילת ב- 9 בדצמבר בשעה 21:00
קונצרט בעילבון ב-13 בדצמבר בשעה 20:00

 

 

עבור לתוכן העמוד