בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

עונה חדשה לשעת אופרה לילדים

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

עונה חדשה לשעת אופרה לילדים

  עונה חדשה לשעת אופרה לילדים

המפגש הראשון והקסום עם עולם האופרה

50 מופעים במהלך העונה באכסדרת בית האופרה 

העונה העשירית של שעת אופרה לילדים, הסדרה הפופולארית של הפקות אופרה קצרות לילדים של האופרה הישראלית, תיפתח ביום שלישי ה-8 בספטמבר, 2009 בשעה 5 אחה"צ באכסדרת בית האופרה במשכן לאמנויות הבמה.

בעונה שהסתיימה חזו למעלה מ-10,000 ילדים ומלווים במופעי שעת אופרה לילדים בבית האופרה.

בסדרה זו יכולים ילדים מכל הגילאים (מגיל שלוש ומעלה) ליהנות ממפגש ראשוני וקסום עם עולם האופרה דרך סיפורי אופרה מוכרים וחביבים המושרים בשפה העברית.

בעונה זו יעלו במסגרת שעת אופרה לילדים ההפקות האהובות של חליל הקסם (מוצרט), הנזל וגרטל (הומפרדינק), נישואי פיגרו (מוצרט), סינדרלה (רוסיני) וכן הפקה חדשה של האגדה הקסומה עלמת השלג (רימסקי-קורסקוב). הפקות חדשות נוספות מתוכננות להמשך העונה.

כל ההפקות במסגרת שעת אופרה לילדים הן בבימוי מלא עם תלבושות ססגוניות ובליווי פסנתר. הזמרים המשתתפים במופעי שעת אופרה לילדים הם זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית והבמאי של רוב ההפקות האלו הוא ניב הופמן.

מופעי שעת אופרה לילדים מתקיימים באכסדרת בית האופרה בימי שלישי בשעה 5 אחה"צ. כמו כן מתקיימים מופעים נוספים בשעות הבוקר במהלך החגים והחופשות מבתי הספר. מחירי הכרטיסים למופעי שעת אופרה לילדים הוא 30 ₪ וברוב המקרים הכרטיסים נמכרים זמן רב מראש ואי אפשר לרכוש כרטיסים בקופה ביום המופע.

עבור לתוכן העמוד