בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

סדרת קונצרטים במוזיאון האסלאם בירושלים

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

סדרת קונצרטים במוזיאון האסלאם בירושלים

סולני האופרה הישראלית
יופיעו בסדרת קונצרטים 
במוזיאון האסלאם בירושלים 
הקונצרט הראשון ביום שלשי ה-17 במרס

בהמשך להצלחה הגדולה של סדרת מופעי שעת אופרה לילדים שהאופרה הישראלית מעלה במוזיאון לאמנות האסלאם בירושלים במהלך השנה האחרונה, הוחלט להרחיב את שיתוף הפעולה בין האופרה הישראלית למוזיאון האסלאם ולקיים בחודש הקרוב סדרה של שלושה קונצרטי אופרה במוזיאון האסלאם.

הקונצרטים יתקיימו בשלושה ימי שלישי רצופים ויציגו תוכניות מגוונת של אריות ודואטים אופראיים פופולאריים. כל הקונצרטים יתקיימו בליווי פסנתר ובהנחייתו של מיכאל אייזנשטדט, המתאם האמנותי של האופרה.

יום שלישי – 17 במרס – כרמן וחברותיה
אריות ואנסמבלים מהאופרה כרמן מאת ביזה וכן מגוון של אריות ושירים ספרדיים באופיים כולל הבכחיאנס ברזיליירס מאת וילה לובוס ושירים מאת גרנדוס ודה פאייה. כמו כן יבוצעו מספר שירים אהובים בלדינו.
משתתפים: זמרות הסופרן רינת גולדמן ומימה מילוא וזמרות המצו סופרן לימור אילן ואיילה צימבלר.
ליד הפסנתר: מריה ניקיטין.

יום שלישי – 24 במרס – חגיגת אופרטה ומחזות זמר
אריות אהובות מהאופרטה האהובה בכל הזמנים, העטלף מאת יוהאן שטראוס וכן אריות מתוך אופרטות אהובות נוספות כמו ברון הצוענים, האלמנה העליזה, ג'ודיתה, שודדי הים מפנזנס, לה פריקול ועוד וכן שירים אהובים ממחזות זמר פופולארייים כולל רוברטה, הקוסם מארץ עוץ, גבירתי הנאווה ועוד.
משתתפים: זמרות הסופרן נעה דנון ורינת גולדמן וזמרות המצו סופרן שירה רז וזהר אגמון.
ליד הפסנתר: מריה ניקיטין

יום שלישי – 31 במרס – הנשים של מוצרט
מה עושות כולן? מבט מחוייך לעבר עולמן הקסום של הנשים של מוצרט מפיורדיליג'י ודורבלה בכך עושות כולן לצרלינה בדון ג'ובני וכמובן סוזנה והרוזנת בנישואי פיגרו ופמינה בחליל הקסם.


 

עבור לתוכן העמוד