בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

אופרת לילה צעירה

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

אופרת לילה צעירה

אופרת לילה צעירה

סדרה חדשה של קונצרטי אופרה עם

זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית

ימי רביעי בשעה 10 בלילה על הגג - במרכז ענב

הקונצרט הראשון: 21 בינואר – אופרה בין הסדינים

 

  

אופרה בשעה 10 בלילה. אחרי ארוחת הערב, אחרי הצגה ראשונה בשעה שכל טרדות היום כבר מאחורינו – זה הזמן להגיע למרכז ענב לתרבות, על גג גן העיר בתל אביב, וליהנות מאופרת לילה צעירה – קונצרטי אופרה בראש אחר, קונצרטי אופרה עם זמרים צעירים לקהל צעיר וצעיר ברוחו – אופרה עם חיוך, אופרה עם אהבה, אופרה בלתי אמצעית. 

סדרת הקונצרטים החדשה של האופרה הישראלית ומרכז ענב לתרבות תתקיים בימי רביעי בשעה 10 בלילה. בכל הקונצרטים יופיעו זמרי האופרה סטודיו של האופרה הישראלית, בליווי פסנתר (דוד זבה) והנחייה (מיכאל אייזנשטדט), בתלבושות ססגוניות ובתוכניות מגוונות.

 

הקונצרט הראשון בסדרה – אופרה בין הסדינים יוקדש לגיבורות מלאות התשוקה של מוצרט ולכל מה שנאמר במפורש ובעיקר לא במפורש באופרות של מוצרט העוסקות במאבק בין המינים ובמאבק בין המעמדות.

מה עושה בדיוק סוזנה בחדרו של הרוזן? מה עושה כרובינו בחדר השינה של הרוזנת? מה עושה דון ג'ובני בחתונתה של צרלינה? ומה מנסה המשרתת דספינה ללמד את הגבירות שלה בהלכות גבר באישה? כל זאת ועוד... בפרק הבא של... אופרת לילה צעירה!

 

האופרה סטודיו,התכנית לזמרים צעירים של האופרה הישראלית,  נתמך על ידי קרן משפחת צבי ועפרה מיתר, ליאורה גולדמן לזכרה של אמה, אהובה (לילי) גולדמן, רחל ובני בירמן, קרן משפחת קאהן לסיוע הומניטרי, קרן התרבות אמריקה-ישראל ובנק לאומי.

 

הזמרים חברי האופרה סטודיו בשנת 2008/09 הם:

רינת גולדמן, ליליה גרצובה, מימה מילוא, שירה שפיר, סופרן

לימור אילן, איילה צימבלר, מצו-סופרן

יאיר גורן, בריטון

מריה ניקיטין, פסנתרנית

זמרת נספחת בשנה זו: זוהר אגמון, מצו סופרן

 

עבור לתוכן העמוד