עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

מופעים לילדים

מופעים לילדים

כדי להציג את העולם הקסום של האופרה בפני הדור הצעיר שבסופו של דבר יהווה את דור העתיד של חובבי האופרה, מפעילה האופרה הישראלית תוכנית חינוך נרחבת בבתי ספר ובגני ילדים בכל רחבי הארץ ומציגה אופרות ומופעי מוסיקה קלאסית לילדים בבית האופרה. במרוצת השנים חזו אלפי ילדים מקרוב בהופעות של אופרה ומוסיקה בבית האופרה.

לאופרה הישראלית מספר סדרות קבועות של מופעים לילדים:

שעת אופרה לילדים

הזדמנות ראשונה לילדים רכים בשנים (בגילאי 6-3) ליהנות מקסמה של האופרה במופעים בני שעה אחת הנערכים באכסדרת המשכן לאמנויות הבמה בתל-אביב. מדי שבוע מוצגת תוכנית שונה בבימוי מלא עם תלבושות ותפאורה חלקית, בליווי פסנתר והנחיה. השירה בעברית וכן בשפות אחרות. בכל התוכניות משתתפים זמרי האופרה סטודיו, התוכנית לאמנים צעירים של האופרה הישראלית. בין המופעים: הנזל וגרטל, חליל הקסם, אורפיאו ואאורידיצ'ה, אופרה ואגדות ילדים, הבה נשיר אופרה, ועוד.

ימי ג' ב-17:00 ומופעים מיוחדים בחופשות ובחגים.

ייתכנו שינויים בתוכניות ובתאריכים, אנא בדקו ביום המופע.

לרשימת המופעים המלאה - לחצו כאןצלילי קסם עם ניצה שאול

הדרך הטובה ביותר ללמוד על מוסיקה קלאסית ועל חייהם ועבודתם של גדולי המלחינים. 60 דקות של מופע מולטימדיה רבגוני בסטודיו של בית האופרה, בהשתתפות נגנים, רקדנים, פנטומימאים ושחקנים, בהנחיית ניצה שאול. שאול מובילה את הילדים בסיורים קסומים למחוזות המוסיקה הקלאסית, המחול והדמיון. הכרות מרעננת ותוססת עם עולם המוסיקה הקלאסית.

לרשימת המופעים המלאה - לחצו כאן

 

למתן חסות ולתרומה לימור שגיא, מנהלת גיוס משאבים
טלפון: 03-6927848
פקס: 03-6954886
Limor@israelopera.org.il

עבור לתוכן העמוד