עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

צוות הבית של האופרה הישראלית

מנכ"ל צח גרניט

משנה למנכ"ל אורלי שמיר רו"ח
מתאם אמנותי מיכאל אייזנשטדט
מתאמת פעילות אמנותית שירית לי וייס
ראש צוות מוסיקלי ומנצח מקהלה איתן שמייסר
מנהל מיתר אופרה סטודיו דוד זבה
מתאמת מקהלה אפרת גולדמן
פסנתרנים אלכסנדר איבנוב | לנה גרשוני
פסנתרני מקהלה אסיה לוקשין | דניאל צ'רבינסקי
ספרן מוסיקלי איליה יוסיפוב
חינוך ותיאום סטודיו שרה סטויאנוב-כהן
אחראית תחום חינוך לימור אילן
מזכירת הצוות האמנותי שמרת בן ניסים
מנהל משאבי אנוש ומנהל אריק ברנד
מנהל תפעול ראשי אורי הרטמן
חשבת טניה כץ, רו”ח
מנהלת חשבונות עופרה יאגר
חשבת שכר שרית קופלביץ’
עוזר אדמיניסטרטיבי בלשכת מנכ"ל בן פלוטקין
מזכירת מנכ”ל פרומה לאופר
מנהלת שיווק ומכירות ריבה שמע-אטיאס
מנהלת מנויים יונית קורנפלד
ניהול מכירות מרגלית בוכריץ | חיה שמעיה
מנהלת חשבונות לילך מזרחי
אחראית מוקד טלמרקטינג ונציגי שרות נגה קלינגר
שירות לקוחות - אחראיות משמרת סיגלית פרנקו | אפרת הרמלין-משיח
נציגי שירות לקוחות דנה ארנון | עומרי ברזלאי | מיקי גוטמן | חן גרוסמן | רותי לוי | ילנה לסקו | ניצה סטוקליסקי | מעיין פרנקו | יואב סיב | טמיר דדון | מעיין פרי
מנהלת פרסום שירלי אושיה
מנהלת יחסי ציבור יונת בורמיל
רכז שיווק דיגיטל ועורך וידאו אהד דן

צלם וידאו נתי מליחי
מנהל מערכות מידע ותקשורת מוטי לוי
אגודת הידידים ציפי גנה | מיכל שובל
גיוס משאבים שירה רז | אירית סיניבר
מנהלת הפקות יוליה פבזנר
מתאמת אדמיניסטרטיבית אירית כהן
מפיקת סדרות מחול ומוסיקה דפנה צומן ויינברג
מתאמת לוחות זמנים הדס שפירא
מנהלת אירועים שרון פלד קלרפלד
מפיק פרויקטים מיוחדים ומתאם ניצבים ורקדנים ארז לוטן
עוזרת הפקה דניאל הרשקוביץ
אחראי הסעות דרור הלר
ראש מחלקת ניהול הצגה קרן פידל
עוזר במאי בכיר גדי שכטר
מנהלת הצגה בכירה עדי פולק
משנה למנהלת הצגה בכירה אביגיל סנדלר
מנהלי הצגה אביב זלישנסקי | רייצ'ל דאן
מתפעלי אביזרים נעמי שליו
מנהל המחלקה הטכנית גילי בר
מנהל ייצור יונתן קנר
מנהל מחלקת תאורה וידאו וקול אייל לוי-שרון
מזכיר המחלקה הטכנית איגור לנדו
ראשי צוות במה עופר אמויאל | עודד גנור | סמי סדס
טכנאי במה עודד קורש | פייר קורן | פיפמדיני קונה | יניב קלעי | אולג גוסצ'נקו | גלעד בונו | לאוניד דוברובורסקי | אילן סוויסה | תמיר קורש | טופיק בולוס | רוני באדני | תומר רייבי
ראש צוות צוגים חן שובל
מתפעלי צוגים צחי קופמן | ירון פידל
אחראי מחסן תפאורות ואביזרי במה גיורא שקד
תחזוקן במה ויטלי סרגייב
מחסנאי - קניין אמיר אדיבי | ולדימיר טפליצקי
חשמלאי גדעון דנגור
ראשי צוות תאורה בנצי מנור | שגיא פולישוק
מתכנת מחשב תאורה בכיר שרון מזור
מתכנתי מחשב תאורה מרקו בלוני | איתי פרלמן נסיך
טכנאי תאורה סשה אוליצקי | אייל וייסלברג | סילבא מורו | יואב מנצוריאן | מרק סורסקי | נטע קורן | שמואל אטיאס
ראש צוות קול נתן אשכנזי
טכנאי קול ארקדי בוגדנוביץ' | משה ברנטי | אייל שאבו
מנהלת מתפרה איריס רטינסקי
אסיסטנטית בכירה יפעת אלקיים
אסיסטנט מתפרה אירנה גלוזמן | מאיה לוי
תופרות יוליה קפיטנוב | רימה חזין | רינה ברזני | אלה גורדצקי | יהודית בן יהודה | אולגה פרגמן | בנימין אפשטיין | מיכאל צאבאן
מנהלת מחסן תלבושות אובי בוסי
ראש מח’ תפעול תלבושות גליה ליכטמן
צוות תפעול תלבושות חני מעודד | נגה קמחי | רחלי ליאון | ג'ודי ליטני | רעיה קוסין | יערה רוזנברג | רוני ויינשטיין | ענבל מאיר | רוני בן סידון | רוני גונן בן נון | יוני סבהט
מנהלת מחלקת אביזרים וחזות תפאורה דפנה שנהב
אחראית ייצור אביזרים לורי כהן
ייצור אביזרים ולריה גלוזמן | מנדי מועלם
ראש מח' איפור ומעצבת איפור ענת ברמן ירון
סגנית ראש מח' איפור ומאפרת ראשית נורית אוריון
אסיסטנטית ומאפרת סולנים בכירה דנה נינה ראובן
איפור סולנים תמי חי | אביבה טננבאום
ראש מח' פאות ומעצבת פאות ושיער לריסה חייט
עוזרות ייצור ועיצוב פאות וספריות ילנה דליז'נס | יוליה קרסנוברודסקי
מנהל אכסדרה רן סוקר
אחראי מכירת תכניות רותם רייך
אב הבית קובי כהן
כניסת אמנים דוד פינקר | מיכאלה פרסין | לאוניד לגוטין
צלם הבית יוסי צבקר

עבור לתוכן העמוד