האופרה הישראלית תל-אביב-יפו
בר עליון דלג על בר עליון
EN عر
  עונת האופרה 24-25

  עונת 2025-2024

  עונת 2025-2024

  שיקוי האהבה
  גטאנו דוניצטי
  נובמבר 2024
  נמורינו מאוהב באדינה. אדינה לא מסתכלת לכיוונו של נמורינו. בתוך שדה חמניות משגע שיפרח על במת האופרה, שניהם ילמדו שיעור קסום על אהבה.
  פיטר גריימס
  בנג'מין בריטן
  דצמבר 2024
  יצירת המופת של בריטן בהפקה חדשה של מריוש טרלינסקי (מאדאם בטרפליי) שבמרכזה הדייג קשה היום והזועף שכל בני כפר הדייגים האנגלי הקטן רוצים לגרשו מחייהם.
  אותלו
  ג'וזפה ורדי
  ינואר-פברואר 2025
  אותלו, הגיבור הגדול של שקספיר, נופל קורבן למזימת "פייק ניוז" שגורמת לו להשתגע מקנאה ולרצוח את אשתו בהפקה גרנדיוזית שמביים אדריאן נובל, מגדולי במאי שקספיר בעולם. בשיתוף בית האופרה הממלכתי של וינה.
  תיאודור
  יונתן כנען
  מרץ 2025
  ההפקה שזכתה להצלחה מסחררת ואף עלתה למסכי הקולנוע, שבה לבמה. סיפורו של חוזה המדינה מחבר בין שתי תקופות בחייו, רגע לפני שהפך את עצמו לאגדה. הטיול הלילי המסויט של הרצל הבוגר שזור בתמונות מלאות אושר ותקווה של תיאודור הצעיר, עד ששניהם נאלצים, כל אחד בתורו, לברוא לעצמם מציאות חדשה.
  לה בוהם
  ג'קומו פוצ'יני
  מרץ-אפריל 2025
  אהבתם של מימי ורודולפו ניצתת בפריס בערב חג המולד באופרה האהובה של פוצ'יני בהפקה שנעה בין עליית הגג הבוהמיינית לחגיגות ברחובות פריס המוארים.
  אריאדנה בנקסוס
  ריכרד שטראוס
  מאי 2025
  מהומה רבה מאחורי הקלעים לפני הבכורה של אופרה חדשה – סיפורה של אריאדנה המיתולוגית המשוכנעת שהיא נאמנה לאהובה, אך מגלה כמה דברים אחרים על מהות האהבה באופרה המרגשת של שטראוס.
  טורנדוט
  ג'קומו פוצ'יני
  יוני-יולי 2025
  שלוש חידות יש לנסיכה הסינית טורנדוט. מי שיענה עליהן נכונה יזכה בידה, אבל מי שיטעה יאבד את חייו. האופרה האחרונה שפוצ'יני הלחין על כוחה של האהבה בהפקה גדולה מהחיים.
  אמהות
  דוד זבה
  יולי 2025
  סיפורן של הגר ושרה, רחל ולאה, אשת נח ואשת לוט ונשים נוספות מספר בראשית. אחרי 3,000 שנה הן סוף סוף פותחות את הפה ומספרות את הסיפורים המוכרים דרך עיניהן. הפקה מיוחדת בשיתוף תיאטרון גשר.
  מופעים שהסתיימו

  מנוי אופרה 24/25

  לרכישת מנוי לחצו כאן
  למילוי טופס דיגיטלי לחצו כאן

  מנוי אופרה 2024/25
  בוחרים 5-8 אופרות ורוכשים מנוי!

  מחיר כרטיס במנוי האופרה נמוך בכ- 20% ממחירו המלא.

  ספח מנוי אופרה 24-25 1


  עבור לתוכן העמוד