האופרה הישראלית תל-אביב-יפו
בר עליון דלג על בר עליון
EN عر
  עונת המחול 24-23

  עונת 2024-2023

  עונת 2024-2023

  ג'יימס תיירי
  חדר
  המופע נדחה מחודש ינואר 2024 לחודש ספטמבר
  ג'יימס תיירי, הכוריאוגרף הרב-תחומי, נכדו של צ'רלי צ'פלין, עם להקת המחול הנטון מצרפת מציגים את יצירתו החדשה בה הוא יוצר עולם שבו הקירות שרים בחדר לבן וכלי התזמורת והגוף האנושי הופכים לישות אחת הנעה במנהרות קסומות של אור עם צחוק עז ההולך ונעלם במרחק.
  יאנג ליפינג
  פולחן האביב
  בשל המצב – המופע בוטל
  הכוריאוגרפית הסינית שכבשה את הבמות בארץ ובעולם, חוזרת עם פרשנות סוחפת ומרהיבה ליצירת המופת של סטרווינסקי בשילוב מוסיקה מקורית טיבטית. יצירה עוצמתית על מחזוריות החיים מלידה דרך מוות ללידה מחדש.
  הבלט הלאומי האנגלי - אקרם חאן
  ג'יזל
  המופע בוטל
  להקת הבלט המפורסמת מגיעה לסיור בישראל עם יצירתו של אקרם חאן, מבכירים הכוריאוגרפים בעולם כיום. סיפורה הנודע של ג'יזל העוסק באהבה ובגידה, כעס וגאולה בעיבוד חדש של המוסיקה הסוחפת שהלחין אדולף אדם.
  סנקאי ג'וקו – אושיו אמאגצו
  אוצושי – בין שתי מראות
  בשל המצב – המופע בוטל
  הלהקה היפנית הנודעת חוזרת לישראל ביצירה שחוגגת את יופיים של החיים ושל הטבע בסגנון הייחודי של הלהקה שהפך אותה לאחת הלהקות החשובות העולם.
  בלט טולוז
  טולוז-לוטרק
  בשל המצב – המופע בוטל
  הכוריאוגרף קאדר בלרבי מביא לבמה את חיי הלילה הסוערים של הפריס בתקופת ה"בל אפוק", עם הקברטים, רקדניות הקאן-קאן והתענוגות הסוחפים והכל דרך סיפורו של הצייר טולוז-לוטרק בליווי מוסיקה מקורית שכולה אהבה לפריס.
  מופעים שהסתיימו
  להקת המחול של אלווין איילי
  ספטמבר 2023
  להקת החול האמריקאית החשובה והאהובה חוזרת לבית האופרה עם שתי תכניות שונות. אחת מציגה את יצירותיו הנצחיות של איילי ובמרכזן "התגלויות" והשנייה מציגה את "התגלויות"לצד עבודות מחול חדשות שנוצרו בהשראתו של איילי על ידי ממשיכי דרכו בלהקה.
  עבור לתוכן העמוד