האופרה הישראלית תל-אביב-יפו
בר עליון דלג על בר עליון
EN عر
  עונת האופרה 2023-2022

  עונת 2023-2022

  עונת 2023-2022

  מופעים שהסתיימו
  סיפורי הופמן
  ז׳אק אופנבך
  נובמבר 2022
  סטפנו פודה (שביים את "פאוסט" באופרה הישראלית) חוזר בהפקה גרנדיוזית לאופרה אחת שהיא שלושה סיפורים שונים על שלוש הנשים של הופמן שלא מצליח לממש את אהבתו לאף אחת מהן. דן אטינגר מנצח על הפקה חדשה ומרהיבה של אופרה העוסקת במהות האמן ויצירתו.
  מאדאם בטרפליי
  ג'קומו פוצ'יני
  דצמבר 2022
  דן אטינגר מנצח על ההפקה המרהיבה של הבמאי מריוש טרלינסקי לאופרה הנוגעת ללב של פוצ'יני, על הנערה היפנית הצעירה המתאהבת בקצין צי אמריקאי ומחליטה להקריב את הכל כדי לדאוג לעתידו של בנה הצעיר לאחר שאביו עוזב אותם.
  אלקו - קוולריה רוסטיקנה
  סרגיי רחמנינוב - פייטרו מסקני
  ינואר 2023
  שתי אופרות קצרות על תשוקה יוקדת, אהבה ורצח בערב אחד. זמפירה הצוענייה בוגדת בבעלה אלקו באופרה הסוחפת של רחמנינוב, בעוד לולה בוגדת באלפיו בדרמה הסיציליאנית המצמררת של מסקני. שילוב מרתק של מוסיקה מהפנטת ורצח כפול.
  אריודנטה
  גאורג פרידריך הנדל
  פברואר 2023
  המוסיקה השמימית של הנדל מתחברת לסיפור על אהבה, קנאה, תככים ובגידה. הפקה עוצרת נשימה של דייויד מקוויקר, מגדולי הבמאים של ימינו, בניצוחו של ז'אן-כריסטוף ספינוזי, מנצח הבארוק הנודע ועם תזמורת בארוקדה.
  דון ג'ובני
  וולפגנג אמדאוס מוצרט
  מרס 2023
  עוד ועוד נשים מצטרפות לרשימת הכיבושים הבלתי נגמרת של ג'ובני, עד אשר הוא מגיע לסופו הבלתי נמנע. יצירת המופת של מוצרט חוזרת לבמה בהפקה המסחררת של הבמאי קספר הולטן שכולה חגגיגת עיצוב (תפאורה, וידאו ותלבושות) של כמה מהמעצבים הבולטים בעולם.
  תיאודור
  יונתן כנען
  דצמבר 2023
  אופרה ישראלית מקורית על דמותו של חוזה המדינה הכורכת יחד שתי תקופות בחייו - רגע לפני שהפך את עצמו לאגדה. הטיול הלילי המסויט של הרצל הבוגר, שזור בתמונות מלאות אושר ותקווה של תיאודור הצעיר כאשר שניהם נאלצים, כל אחד בתורו, לברוא לעצמם מציאות חדשה.
  הטרובדור
  ג'וזפה ורדי
  יוני 2023
  דם ואש ותימרות עשן באופרה הסוחפת של ורדי שבמרכזה סיפור נקמה מצמרר ואהבה שאין לה כל סיכוי להתממש. דניאל אבאדו מביים לראשונה באופרה הישראלית הפקת ענק מרהיבה.
  רקוויאם
  וולפגנג אמדאוס מוצרט
  יולי 2023
  הרקוויאם מאת מוצרט בביצוע בימתי נדיר. האמן הרב תחומי נדב ברנע והבמאית שירית לי וייס מחברים אור ותנועה אל יצירתו האלמותית של מוצרט ויוצרים חוויה מוסיקלית-בימתית בלתי נשכחת.
  עבור לתוכן העמוד