בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים
  רגע של אופרה

  רגע של אופרה

  עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

  רגע של אופרה

  יבגני אונייגין
  פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי
  זמן צפיה - 9:50
  יבגני אונייגין תמיד תהיה זכורה לנו כהפקה הראשונה שהיינו צריכים לעצור בגלל הקורונה. אבל מה שהקורונה לקחה אנחנו נחזיר ברגע של אופרה! עם דוד זבה וולדימיר בראון.
  כך עושות כולן
  וולפגנג אמדאוס מוצרט
  זמן צפיה - 6:38
  רגע של אופרה גאה מציג: "מבוא לבוגדת המתחילה". קבלו את המרצה שלכם להערב, היישר מבית הספר לאוהבים - דספינה! השיעור יתחיל בהיסטוריה של הגברים הבוגדים ויסתיים במבחן על התשובה הנשית ההולמת. בהצלחה לכולן! עם דוד זבה ודניאלה סקורקה.
  הטרובדור
  ג'וזפה ורדי
  זמן צפיה - 6:57
  דמות המכשפה-צענייה היא דמות נפוצה באופרות של ורדי. אז מה עושה את אזוצ'נה מהטרובדור ליוצאת דופן? רגע של אופרה חוזרת עם יעל קרת, שי בלוך ואחת האריות האייקוניות של ורדי.
  העטלף
  יוהן שטראוס
  זמן צפיה - 6:00
  לכל מלחין יש את הסודות שלו, ואנחנו כאן כדיי לחשוף את הכל! מה גרם למשרתת אדלה לעשות צחוק מהאדון שלה? ולמה שטראוס אוהב לצחקק? עם דוד זבה ויעל לויטה.
  חליל הקסם
  וולפגנג אמדאוס מוצרט
  זמן צפיה - 7:05
  חליל הקסם היא האופרה האופטימית האולטימטיבית. אבל מתחת לפני השטח, מסתתרים מוות וייאוש. מה הופך אופרה על נסיך, נסיכה וצייד ציפורים לכל כך אפלה? עם דוד זבה ועודד רייך.
  טוסקה
  ג'קומו פוצ'יני
  זמן צפיה - 6:40
  היא חיה על אמנות, היא חיה על אהבה. רגע של אופרה חוזרת עם יעל קרת ואירה ברטמן. והפעם, אנחנו צוללים לתוך האריה המפורסמת של טוסקה ולסודות המוסיקלים של פוצ'יני.
  דון ג'ובני
  וולפגנג אמדאוס מוצרט
  זמן צפיה - 6:34
  זו מצווה לשמח חתן כלה. ודון ג'ובני לוקח את המצוות שלו ברצינות. הוא פה כדי לשמח! אבל רק את הכלה, ובעיקר את עצמו. עם יעל קרת, דניאלה סקורקה ועודד רייך.
  טורנדוט
  ג'קומו פוצ'יני
  זמן צפיה - 5:25
  אנחנו רגילים לזה שהגיבורות שלנו מתות בסוף האופרה. אבל מה קורה כשהמלחין מת לפני שסיים את האופרה? עם דוד זבה ואלה וסילביצקי.
  ג'אני סקיקי
  ג'קומו פוצ'יני
  זמן צפיה - 6:46
  פוצ'יני רוצה לעזור ללאורטה לשכנע את אבא שלה להרשות לה להתחתן עם אהוב ליבה. אבל איך הוא עושה את זה? עם יעל קרת ויעל לויטה.
  עבור לתוכן העמוד