האופרה הישראלית תל-אביב-יפו האופרה הישראלית תל-אביב-יפו
בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים
  שבת של זהב

  שבת של זהב | עונת 22-21

  עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד

  שבת של זהב | עונת 22-21

  סדרת מופעים בשבת בבוקר המשלבת אריות, דואטים ואנסמבלים מוכרים מאופרות פופולאריות בביצוע סולני האופרה הישראלית בליווי פסנתר.

   

   

  סיפור אהבה - זוגות אופראיים
  13.11.2021
  רומיאו ויוליה, טמינו ופמינה, פפגנו ופפגנה, פסקואלה ונורינה, נמורינו ואדינה, אורפיאו ואאורידיצ'ה, סופי ואוקטביאן ועוד זוגות אופראיים רבים בתכנית שכולה קסם האהבה האופראית: אהבה שאי אפשר לעמוד בפניה, אהבה שכולה שמחת חיים מחד ועצב נוגה מאידך. ג'ילדה מוכנה לעשות הכל כדי להציל את אהובה. דון ג'ובני מחזר בלהט אחר צרלינה המתלבטת. האחיות פיורדיליג'י ודורבלה מתלבטות בין בני זוג אופציונליים. לאורטה מתחננת בפני אביה שיאפשר לה לשאת את בחיר לבה. בת ים שמתעקשת לאהוב בן אדם. רחל ולאה שנישאו לאותו גבר ועוד אינספור רגעים של אהבה רוגשת, מרגשת, רועשת וצורבת.
  מרוסיה באהבה
  8.1.2022
  בערבות רוסיה פורחת אהבה מרגשת בה נפגשים על הבמה המילים של פושקין והמוסיקה של צ׳ייקובסקי, רימסקי-קורסקוב, מוסורסקי וגלינקה. אריות מהאופרות הרוסיות האהובות לצד הרומנסות הכובשות והשירים המרגשים של רחמנינוב וממלחינים נוספים.
  אהבה אסורה - על אדונים ומשרתות
  5.2.2022
  מה קורה מאחורי הפרגוד כאשר היצרים מתפרצים וסודות מתגלים? מבט על האדונים שמחזרים בלהט אחרי המשרתות שלהם והנשים שמוכנות לבדוק את התשוקות במחוזות אסורים. מדון ג׳ובני עד כך עושות כולן ומהספר מסיוויליה לנישואי פיגרו.
  אהבה עזה - הנשים של פוצ׳יני
  2.4.2022
  מימי בטרפליי, טוסקה וטורנדוט, מנון לסקו והנזירה אנג׳ליקה. הנשים של פוצ׳יני אוהבות בכל מאודן. הנשים של פוצ׳יני עושות הכל למען האהבה ולמען הגבר שהן אוהבות ורובן נאלצות לשלם על כך בחייהן.
  אהבת ליל קיץ
  2.7.2022
  רגעי קסם ולילות קיץ של אהבה בעולם האופרה, המוסיקה הקלאסית ומחזות הזמר. האהבות הגדולות והמרגשות מכרמן וריגולטו ועד אהבה עזה בפנטום האופרה ועלובי החיים.
  הצטרפו למנוי ושלמו פחות!דלג על הצטרפו למנוי ושלמו פחות!

  הצטרפו למנוי ושלמו פחות!

  מחיר הכרטיס במנוי נמוך בכ-60% ממחירו המלא

   

  סדרת שבת של זהב כוללת 5 מופעים

   

  לרכישת מנוי לחצו כאן

   

  רמת מחיר א' ב'
    300 225 
  עבור לתוכן העמוד