בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים
עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד
להזמנת כרטיסים לחצו על התאריך הרצוי

צילום ועריכה: סינמארק

בר ניווט לשוניות
על המופע

שלומי שבן, שלום חנוךאסתר רדא, אלון עדר, עוזי נבון, ותזמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים חוזרים אל "מה שהיה היה", "הימים העצובים הארוכים", "לילה", ״רוח רוח״ ושאר השירים האהובים מהאלבום המיתולוגי במופע שכולו הוקרה לעיבודים הנפלאים של אלכס וייס.

 

"מזל גדי" הוא האלבום הראשון בו שיתפו פעולה אריק איינשטיין ושלום חנוך. אלכס וייס, המעבד המיתולוגי, שהלך לעולמו בשנת 2001, ניהל מוסיקלית את האלבום "מזל גדי" והפיק אותו . וייס היה אחראי על העיבודים המבריקים שלו ושל רבים מהשירים והתקליטים של אותן שנים, עד כי ניתן לומר שהצליל של התקופה ההיא הוא במידה רבה הצליל שלו.

 

לצד שלומי שבן, אלון עדר, עוזי נבון, אסתר רדא יתארח במופע שלום חנוך שכתב את כל הלחנים באלבום ובחלק מן השירים תשתתף מקהלת בת קול.

 

המופע ומשתתפיו יחזרו לשירים הידועים ובהם: מה שהיה היה , מכופף הבננות, מדוע הילד צחק בחלום, האדון הרופא, האיש ששוקע עם שמש, כתר של זהב, לילה, כשנופל כוכב, סיפור מותם של עלמה ועלם, כהה כהה, רוח רוח, הימים הארוכים העצובים ועוד.

 

סוף בר ניווט לשוניות

בחר נושאים להדפסה

על המופע

מופעים נוספים בשבילך

אופרה 2020-2019
גבר מת מהלך
ג'ייק הייגי
גרסה אופראית לסרט שהכה גלים בכל העולם. האופרה האמריקאית המבוצעת ביותר בכל הזמנים – סיפורה המטלטל של נזירה אמריקאית המלווה אסיר רוצח לפני הוצאתו להורג.
שלומי שבן והקאמרטה - השתקפויות
אבישי  כהן והחצוצרה
שלומי שבן והקמארטה - השתקפויות
מפגש חד-פעמי בין אחד מגדולי החצוצרנים הישראלים, תזמורת הקאמרטה ו...שוסטקוביץ'.
סדרת המהפכה
התרנגולים – הרמיקס
סדרת המהפכה
בהשראת הלהקה המיתולוגית, מעלה תזמורת המהפכה ערב מיוחד המעניק פרשנות מוסיקלית ותנועתית חדשה לקלאסיקה הישראלית של התרנגולים בליווי קטעי וידאו נדירים. בערב ישתתף אנסמבל של שחקנים וזמרים מוכרים ואהובים, ולצידם תופיע מקהלת הילדים "העפרוני".
עבור לתוכן העמוד