האופרה הישראלית תל-אביב-יפו
בר עליון דלג על בר עליון
EN عر
  אגודת הידידים

  תמיכה ב'מיתר אופרה סטודיו'

  תמיכה ב'מיתר אופרה סטודיו'

  אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת תורמי 'מיתר אופרה סטודיו' למען זמרי העתיד הישראלים ולקחת חלק בעיצוב התרבות בישראל!

  האופרה הישראלית פועלת כשני עשורים לגילוי וטיפוח דור העתיד של זמרי אופרה ישראלים. לשם כך ייסדה תכנית מיוחדת המאפשרת לזמרים צעירים להמשיך את לימודיהם ולעסוק בפעילות אופראית, שתכין אותם לקריירה אופראית בארץ ובעולם.

  תוכנית 'מיתר אופרה סטודיו' (לינק לחלק של הסטודיו) הינה תוכנית מעשית לזמרי אופרה ישראליים אשר סיימו את לימודיהם באקדמיה מוכרת למוסיקה, לרוב בעלי תואר שני, הנמצאים בראשית הקריירה שלהם ומתקבלים לתוכנית לאחר תהליך מיון קפדני.
  במהלך שנתיים הזמרים מתמקצעים בתחומי השירה האופראית, לומדים רפרטואר רחב, משתלמים במשחק ותנועה על הבמה, לומדים איטלקית ומקבלים שיעורי הגייה ברורה (דיקציה).

  חברי הסטודיו לוקחים חלק פעיל בעבודה השוטפת של האופרה, משתתפים בפעילויות החינוך ברחבי הארץ ומופיעים בשעות אופרה לילדים. חלקם אף מבצעים תפקידים על במת האופרה בהפקות מן המניין במהלך העונה. רוב בוגרי הסטודיו מוצאים את דרכם המקצועית על הבמות בישראל ובבתי אופרה מובילים ברחבי העולם.

  בשנת 2011, כאות הוקרה לשנים ארוכות של תמיכה אדירה ומתמשכת של קרן משפחת צבי ועפרה מיתר באופרה הישראלית בכלל ובאופרה סטודיו בפרט, הוסב שמה של התוכנית ל"מיתר אופרה סטודיו".
  תמכו בתוכנית "מיתר אופרה סטודיו" ותוכלו ללוות זמרים ישראלים צעירים בדרכם להצלחה.

  התרומות מוכרות לצרכי מס ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה

  לפרטים נוספים:
  מיכל שובל, גיוס משאבים
  טלפון: 03-6927899
  דואר אלקטרוני: michal@israelopera.org.il


   

   

  עבור לתוכן העמוד