עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד
לוח מופעים
מתאריך
עד תאריך
תאריך יום שעה מופע קטגוריה מחיר
 
25/05/2019 שבת 11:00 מה עושות האיילות?
11:00 לקראת בכורה - כך עושות כולן
 
28/05/2019  שלישי 17:00 סינדרלה שעת אופרה לילדים 35 שקלים
 
31/05/2019  שישי 13:00 כך עושות כולן
 
01/06/2019 שבת 11:00 70 שנות זמר עברי
21:00 כך עושות כולן
 
03/06/2019  שני 20:00 כך עושות כולן
 
04/06/2019  שלישי 17:00 חליל הקסם שעת אופרה לילדים 35 שקלים
20:30 אמהות
 
05/06/2019  רביעי 18:30 סיור לפני מופע - כך עושות כולן
20:00 כך עושות כולן
20:30 אמהות
 
06/06/2019  חמישי 18:30 סיור לפני מופע - כך עושות כולן
20:00 כך עושות כולן
 
07/06/2019  שישי 13:00 כך עושות כולן
 
10/06/2019  שני 20:00 סערה רוסית
 
11/06/2019  שלישי 17:00 סינדרלה שעת אופרה לילדים 35 שקלים
18:30 סיור לפני מופע - כך עושות כולן
20:00 כך עושות כולן
 
12/06/2019  רביעי 18:00 כך עושות כולן
 
14/06/2019  שישי 13:00 כך עושות כולן
 
15/06/2019 שבת 21:00 כך עושות כולן
 
16/06/2019  ראשון 17:30 מוצרט – ילד הפלא
 
17/06/2019  שני 17:00 מוצרט – ילד הפלא
 
18/06/2019  שלישי 17:00 מוצרט – ילד הפלא
 
19/06/2019  רביעי 17:00 מוצרט – ילד הפלא
20:00 צוותא | על כל אלה יש לי חג
 
20/06/2019  חמישי 17:00 מוצרט – ילד הפלא
20:00 נבוקו בבריכת הסולטן
21:00 REPLAY II - הופעה חיה עם אמנים מתים
 
25/06/2019  שלישי 17:00 סינדרלה שעת אופרה לילדים 35 שקלים
 
27/06/2019  חמישי 19:30 מי רצח את חני מהקומפלקס?
20:30 THE SOPRANOS בעכו
20:30 THE SOPRANOS בעכו
21:30 מי רצח את חני מהקומפלקס?
 
28/06/2019  שישי 21:00 האופרה שרה אהוד מנור בעכו
21:00 האופרה שרה אהוד מנור בעכו
 
29/06/2019 שבת 11:00 מה עושות האיילות?
11:00 לקראת בכורה - סימון בוקנגרה
11:00 מבארוק עד ביורק
14:00 מבארוק עד ביורק
16:00 מבארוק עד ביורק
 
03/07/2019  רביעי 20:00 סימון בוקנגרה
 
05/07/2019  שישי 13:00 סימון בוקנגרה
 
06/07/2019 שבת 21:00 סימון בוקנגרה
 
07/07/2019  ראשון 21:00 חוה אלברשטיין והתזמורת
 
08/07/2019  שני 18:30 סיור לפני מופע - סימון בוקרנגרה
20:00 סימון בוקנגרה
 
09/07/2019  שלישי 18:30 סיור לפני מופע - סימון בוקרנגרה
20:00 סימון בוקנגרה
 
11/07/2019  חמישי 18:00 סימון בוקנגרה
 
12/07/2019  שישי 13:00 סימון בוקנגרה
 
13/07/2019 שבת 11:00 חגיגת קיץ - האריות שכולם אוהבים
21:00 סימון בוקנגרה
 
14/07/2019  ראשון 18:30 סיור לפני מופע - סימון בוקרנגרה
20:00 סימון בוקנגרה
 
16/07/2019  שלישי 20:00 זוהר
 
17/07/2019  רביעי 18:30 סיור לפני מופע - סימון בוקרנגרה
20:00 סימון בוקנגרה
 
19/07/2019  שישי 13:00 סימון בוקנגרה
 
20/07/2019 שבת 21:00 בלט היספניקו
 
21/07/2019  ראשון 20:00 בלט היספניקו
 
22/07/2019  שני 20:00 בלט היספניקו
 
23/07/2019  שלישי 17:00 חליל הקסם
 
25/07/2019  חמישי 21:00 עבודה אחרונה מאת אוהד נהרין
 
26/07/2019  שישי 14:00 עבודה אחרונה מאת אוהד נהרין
 
27/07/2019 שבת 10:00 מפצח האגוזים – קרקס על הקרח ממוסקבה
16:00 מפצח האגוזים – קרקס על הקרח ממוסקבה
 
28/07/2019  ראשון 20:00 החצוצרה תריע
 
07/08/2019  רביעי 20:00 קונצרט גאלה של קשת אילון
 
13/08/2019  שלישי 20:00 פנטום האופרה
 
14/08/2019  רביעי 20:00 פנטום האופרה
20:00 צוותא | אהבה ישראלית
 
15/08/2019  חמישי 20:00 פנטום האופרה
 
16/08/2019  שישי 13:00 פנטום האופרה
21:00 פנטום האופרה
 
17/08/2019 שבת 16:00 פנטום האופרה
21:00 פנטום האופרה
 
19/08/2019  שני 20:00 פנטום האופרה
 
20/08/2019  שלישי 20:00 פנטום האופרה
 
21/08/2019  רביעי 20:00 פנטום האופרה
 
22/08/2019  חמישי 20:00 פנטום האופרה
 
23/08/2019  שישי 13:00 פנטום האופרה
21:00 פנטום האופרה
 
24/08/2019 שבת 16:00 פנטום האופרה
21:00 פנטום האופרה
 
17/09/2019  שלישי 20:00 בלט איגור מויסייב - TANGO Del-Plata
 
18/09/2019  רביעי 20:00 בלט איגור מויסייב - TANGO Del-Plata
 
19/09/2019  חמישי 20:00 בלט איגור מויסייב - TANGO Del-Plata
 
20/09/2019  שישי 13:00 בלט איגור מויסייב - TANGO Del-Plata
21:00 בלט איגור מויסייב - TANGO Del-Plata
 
24/09/2019  שלישי 20:00 אורלנדו
 
17/10/2019  חמישי 20:00 פינה באוש - תיאטרון מחול וופרטאל
 
18/10/2019  שישי 13:00 פינה באוש - תיאטרון מחול וופרטאל
 
19/10/2019 שבת 20:00 פינה באוש - תיאטרון מחול וופרטאל
 
21/10/2019  שני 20:00 פינה באוש - תיאטרון מחול וופרטאל
 
22/10/2019  שלישי 20:00 פינה באוש - תיאטרון מחול וופרטאל
 
24/10/2019  חמישי 20:00 ברנשטיין ובטהובן
 
07/11/2019  חמישי 20:00 מנון
 
08/11/2019  שישי 13:00 מנון
 
09/11/2019 שבת 11:00 אהבה בעיר האורות
20:00 מנון
 
10/11/2019  ראשון 17:30 על מי כעסה הקיסרית?
20:00 הפסנתר והתזמורת
 
11/11/2019  שני 17:00 על מי כעסה הקיסרית?
18:30 סיור לפני מופע - מנון
20:00 מנון
 
12/11/2019  שלישי 17:00 על מי כעסה הקיסרית?
18:30 סיור לפני מופע - מנון
20:00 מנון
 
13/11/2019  רביעי 17:00 על מי כעסה הקיסרית?
18:30 סיור לפני מופע - מנון
20:00 מנון
 
14/11/2019  חמישי 17:00 על מי כעסה הקיסרית?
18:30 סיור לפני מופע - מנון
20:00 מנון
 
15/11/2019  שישי 13:00 מנון
 
16/11/2019 שבת 20:00 מנון
 
18/11/2019  שני 18:00 מנון
 
23/11/2019 שבת 20:00 סמטנה, וובר ודבוז'ק
 
25/11/2019  שני 21:00 בחזרה למזל גדי
 
27/11/2019  רביעי 20:00 להקת חופש שכטר
 
28/11/2019  חמישי 20:00 להקת חופש שכטר
 
29/11/2019  שישי 13:00 להקת חופש שכטר
 
30/11/2019 שבת 00:00 להקת חופש שכטר
 
11/12/2019  רביעי 20:00 גבר מת מהלך
 
13/12/2019  שישי 13:00 גבר מת מהלך
 
14/12/2019 שבת 18:30 סיור לפני מופע - איש מת מהלך
20:00 גבר מת מהלך
 
16/12/2019  שני 18:30 סיור לפני מופע - איש מת מהלך
20:00 גבר מת מהלך
 
17/12/2019  שלישי 20:30 שוברט - מסע חורף
21:00 התרנגולים – הרמיקס
 
18/12/2019  רביעי 18:00 גבר מת מהלך
18:30 סיור לפני מופע - איש מת מהלך
 
19/12/2019  חמישי 18:30 סיור לפני מופע - איש מת מהלך
20:00 גבר מת מהלך
 
01/01/2020  רביעי 20:00 אטרבלטו
 
02/01/2020  חמישי 20:00 אטרבלטו
 
03/01/2020  שישי 13:00 אטרבלטו
 
05/01/2020  ראשון 20:00 סלוניקי מו
 
06/01/2020  שני 20:00 רימסקי- קורסקוב, טאן דון
 
13/01/2020  שני 20:30 סיפורו של פרינלי
 
19/01/2020  ראשון 18:30 סיור לפני מופע - אידומנאו
 
20/01/2020  שני 20:00 אידומנאו
 
21/01/2020  שלישי 20:00 אידומנאו
 
23/01/2020  חמישי 18:30 סיור לפני מופע - אידומנאו
20:00 אידומנאו
 
24/01/2020  שישי 13:00 אידומנאו
 
25/01/2020 שבת 11:00 בערבות רוסיה - כשפושקין וצ'ייקובסקי נפגשים באופרה
18:30 סיור לפני מופע - אידומנאו
20:00 אידומנאו
 
26/01/2020  ראשון 17:30 בואו נבשל אופרה!
 
27/01/2020  שני 17:00 בואו נבשל אופרה!
18:30 סיור לפני מופע - אידומנאו
20:00 אידומנאו
 
28/01/2020  שלישי 17:00 בואו נבשל אופרה!
18:00 אידומנאו
 
29/01/2020  רביעי 17:00 בואו נבשל אופרה!
20:00 אידומנאו
 
30/01/2020  חמישי 17:00 בואו נבשל אופרה!
 
31/01/2020  שישי 13:00 אידומנאו
 
02/02/2020  ראשון 21:00 אבישי כהן והחצוצרה
 
03/02/2020  שני 20:00 מוצרט מהלר
 
05/02/2020  רביעי 20:00 יאנג לי פינג
 
06/02/2020  חמישי 20:00 יאנג לי פינג
 
07/02/2020  שישי 13:00 יאנג לי פינג
 
21/02/2020  שישי 13:00 הספר מסוויליה
עבור לתוכן העמוד