בר עליוןדלג על בר עליון
EN
חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
לוח מופעים

לוח מופעים

עבור לתוכן העמודדלג על עבור לתוכן העמוד
לוח מופעים
תאריך יום שעה מופע קטגוריה מחיר
 
20/09/2019  שישי 13:00 בלט איגור מויסייב
21:00 בלט איגור מויסייב
 
21/09/2019 שבת 21:00 ג'יזל
 
22/09/2019  ראשון 21:00 ג'יזל
 
24/09/2019  שלישי 17:00 חליל הקסם
20:00 אורלנדו
 
25/09/2019  רביעי 20:00 טוביה
 
26/09/2019  חמישי 20:00 טוביה
20:00 אורלנדו
 
03/10/2019  חמישי 20:45 אודהליה ברלין
 
04/10/2019  שישי 21:00 יובל שר יוסי
 
07/10/2019  שני 21:00 ישי ריבו
 
15/10/2019  שלישי 10:30 תיבת ההפתעות של מוצרט
 
16/10/2019  רביעי 10:30 סינדרלה
 
17/10/2019  חמישי 10:30 הנזל וגרטל
20:00 פינה באוש
 
18/10/2019  שישי 13:00 פינה באוש
 
19/10/2019 שבת 20:00 פינה באוש
 
21/10/2019  שני 20:00 פינה באוש
 
22/10/2019  שלישי 17:00 חליל הקסם
20:00 פינה באוש
 
24/10/2019  חמישי 20:00 ברנשטיין ובטהובן
 
26/10/2019 שבת 11:00 מה עושות האיילות?
 
29/10/2019  שלישי 17:00 שיקוי האהבה
 
02/11/2019 שבת 11:00 אליסה בארץ הפלאות
11:00 לקראת מנון
13:00 אליסה בארץ הפלאות
 
06/11/2019  רביעי 20:00 ההיסטוריה חוזרת במלים ומנגינות
 
07/11/2019  חמישי 20:00 מנון
 
08/11/2019  שישי 13:00 מנון
 
09/11/2019 שבת 11:00 אהבה בעיר האורות
20:00 מנון
 
10/11/2019  ראשון 17:30 על מי כעסה הקיסרית?
20:00 הפסנתר והתזמורת
 
11/11/2019  שני 17:00 על מי כעסה הקיסרית?
18:30 סיור מנון
20:00 מנון
 
12/11/2019  שלישי 17:00 על מי כעסה הקיסרית?
18:30 סיור מנון
20:00 מנון
 
13/11/2019  רביעי 17:00 על מי כעסה הקיסרית?
18:30 סיור מנון
20:00 מנון
 
14/11/2019  חמישי 17:00 על מי כעסה הקיסרית?
18:30 סיור מנון
20:00 מנון
 
15/11/2019  שישי 13:00 מנון
 
16/11/2019 שבת 11:00 מה עושות האיילות?
20:00 מנון
 
17/11/2019  ראשון 21:00 מחווה למיקיס תיאודוראקיס
 
18/11/2019  שני 18:00 מנון
 
19/11/2019  שלישי 17:00 תיבת ההפתעות של מוצרט
 
22/11/2019  שישי 11:00 התזמורת הסימפונית הצוענית של בודפשט עם דודו פישר
14:00 התזמורת הסימפונית הצוענית של בודפשט עם דודו פישר
 
23/11/2019 שבת 20:00 סמטנה, וובר ודבוז'ק
 
25/11/2019  שני 21:00 בחזרה למזל גדי
 
26/11/2019  שלישי 17:00 סינדרלה
 
27/11/2019  רביעי 20:00 להקת חופש שכטר
 
28/11/2019  חמישי 20:00 להקת חופש שכטר
 
29/11/2019  שישי 13:00 להקת חופש שכטר
 
30/11/2019 שבת 00:00 להקת חופש שכטר
 
03/12/2019  שלישי 17:00 חליל הקסם
 
11/12/2019  רביעי 20:00 גבר מת מהלך
 
13/12/2019  שישי 13:00 גבר מת מהלך
 
14/12/2019 שבת 18:30 סיור גבר מת מהלך
20:00 גבר מת מהלך
 
16/12/2019  שני 18:30 סיור גבר מת מהלך
20:00 גבר מת מהלך
 
17/12/2019  שלישי 21:00 התרנגולים – הרמיקס
 
18/12/2019  רביעי 18:00 גבר מת מהלך
20:30 שוברט - מסע חורף
 
19/12/2019  חמישי 18:30 סיור גבר מת מהלך
20:00 גבר מת מהלך
 
21/12/2019 שבת 21:00 טריו ברצלונה
 
22/12/2019  ראשון 20:30 שלומי שבת מארח את יובל דיין
 
31/12/2019  שלישי 17:00 שיקוי האהבה
 
01/01/2020  רביעי 20:00 אטרבלטו
 
02/01/2020  חמישי 20:00 אטרבלטו
 
03/01/2020  שישי 13:00 אטרבלטו
 
05/01/2020  ראשון 20:00 סלוניקי מו
 
06/01/2020  שני 20:00 רימסקי- קורסקוב, טאן דון
 
11/01/2020 שבת 11:00 לקראת אידומנאו
 
13/01/2020  שני 20:30 סיפורו של פרינלי
 
15/01/2020  רביעי 20:00 בארץ אהבתי
 
20/01/2020  שני 20:00 אידומנאו
 
21/01/2020  שלישי 20:00 אידומנאו
 
23/01/2020  חמישי 18:30 סיור אידומנאו
20:00 אידומנאו
 
24/01/2020  שישי 13:00 אידומנאו
 
25/01/2020 שבת 11:00 בערבות רוסיה
18:30 סיור אידומנאו
20:00 אידומנאו
 
26/01/2020  ראשון 17:30 בואו נבשל אופרה!
 
27/01/2020  שני 17:00 בואו נבשל אופרה!
18:30 סיור אידומנאו
20:00 אידומנאו
 
28/01/2020  שלישי 17:00 בואו נבשל אופרה!
18:00 אידומנאו
 
29/01/2020  רביעי 17:00 בואו נבשל אופרה!
18:30 סיור אידומנאו
20:00 אידומנאו
 
30/01/2020  חמישי 17:00 בואו נבשל אופרה!
 
31/01/2020  שישי 13:00 אידומנאו
 
02/02/2020  ראשון 21:00 אבישי כהן והחצוצרה
 
03/02/2020  שני 20:00 מוצרט ומאהלר
 
05/02/2020  רביעי 20:00 יאנג לי פינג
 
06/02/2020  חמישי 20:00 יאנג לי פינג
 
07/02/2020  שישי 13:00 יאנג לי פינג
 
21/02/2020  שישי 13:00 הספר מסוויליה
 
23/02/2020  ראשון 20:00 הספר מסוויליה
 
24/02/2020  שני 18:30 סיור הספר מסוויליה
20:00 הספר מסוויליה
 
25/02/2020  שלישי 18:30 סיור הספר מסוויליה
20:00 הספר מסוויליה
 
27/02/2020  חמישי 20:00 הספר מסוויליה
 
28/02/2020  שישי 13:00 הספר מסוויליה
 
29/02/2020 שבת 20:00 הספר מסוויליה
 
01/03/2020  ראשון 18:30 סיור הספר מסוויליה
20:00 הספר מסוויליה
 
02/03/2020  שני 18:00 הספר מסוויליה
 
04/03/2020  רביעי 18:30 סיור הספר מסוויליה
20:00 הספר מסוויליה
 
06/03/2020  שישי 13:00 הספר מסוויליה
 
07/03/2020 שבת 20:00 הספר מסוויליה
 
11/03/2020  רביעי 20:00 חגיגה תל אביבית
 
12/03/2020  חמישי 20:30 צ'ייקובסקי ופושקין
 
20/03/2020  שישי 13:00 יבגני אונייגין
 
22/03/2020  ראשון 17:30 קרנבל החיות
20:00 יבגני אונייגין
 
23/03/2020  שני 17:00 קרנבל החיות
18:30 סיור יבגני אונייגין
20:00 יבגני אונייגין
 
24/03/2020  שלישי 17:00 קרנבל החיות
21:00 ציפורלה והמהפכה
 
25/03/2020  רביעי 17:00 קרנבל החיות
18:30 סיור יבגני אונייגין
20:00 יבגני אונייגין
 
26/03/2020  חמישי 17:00 קרנבל החיות
18:30 סיור יבגני אונייגין
20:00 יבגני אונייגין
 
27/03/2020  שישי 13:00 יבגני אונייגין
 
28/03/2020 שבת 11:00 על אדונים ומשרתים
20:00 יבגני אונייגין
 
30/03/2020  שני 20:00 שירי ארץ אהבתי - חוה אלברשטיין ותום כהן
 
31/03/2020  שלישי 18:30 סיור יבגני אונייגין
20:00 יבגני אונייגין
 
01/04/2020  רביעי 18:00 יבגני אונייגין
20:00 אין לי ארץ אחרת
 
02/04/2020  חמישי 20:00 המלך הרועה
 
05/04/2020  ראשון 21:00 המלך הרועה
 
06/04/2020  שני 17:00 חליל הקסם
 
22/04/2020  רביעי 20:00 בלט דורטמונד
 
24/04/2020  שישי 13:00 בלט דורטמונד
 
26/04/2020  ראשון 20:00 שריף, גריג ופרוקופייב
 
04/05/2020  שני 20:30 מוצרט ורוסיני
 
06/05/2020  רביעי 20:00 שרים עצמאות
 
09/05/2020 שבת 11:00 לקראת לה טרוויאטה
 
13/05/2020  רביעי 20:00 לה טרוויאטה
 
14/05/2020  חמישי 18:30 סיור לה טרוויאטה
20:00 לה טרוויאטה
 
15/05/2020  שישי 13:00 לה טרוויאטה
 
16/05/2020 שבת 11:00 על הורים וילדים
21:00 לה טרוויאטה
 
17/05/2020  ראשון 17:30 תחרות התחפושות בוונציה
 
18/05/2020  שני 17:00 תחרות התחפושות בוונציה
20:00 לה טרוויאטה
 
19/05/2020  שלישי 17:00 תחרות התחפושות בוונציה
18:30 סיור לה טרוויאטה
20:00 לה טרוויאטה
 
20/05/2020  רביעי 17:00 תחרות התחפושות בוונציה
18:30 סיור לה טרוויאטה
20:00 לה טרוויאטה
 
21/05/2020  חמישי 17:00 תחרות התחפושות בוונציה
 
22/05/2020  שישי 13:00 לה טרוויאטה
 
23/05/2020 שבת 21:00 לה טרוויאטה
 
24/05/2020  ראשון 18:30 סיור לה טרוויאטה
20:00 לה טרוויאטה
 
27/05/2020  רביעי 18:00 לה טרוויאטה
 
28/05/2020  חמישי 13:00 לה טרוויאטה
 
01/06/2020  שני 21:00 תזמורת המהפכה ו- J.Views
 
03/06/2020  רביעי 20:00 סנקאי ג'וקו
 
04/06/2020  חמישי 20:00 סנקאי ג'וקו
 
05/06/2020  שישי 13:00 סנקאי ג'וקו
 
07/06/2020  ראשון 20:00 ראוול, בלוך ומוסרסקי
 
17/06/2020  רביעי 20:00 ונצואלה אין דומה לה
 
20/06/2020 שבת 11:00 לקראת פליאצ'י ושיץ
 
21/06/2020  ראשון 17:30 הברבור היפה ביותר באגם
 
22/06/2020  שני 17:00 הברבור היפה ביותר באגם
 
23/06/2020  שלישי 17:00 הברבור היפה ביותר באגם
 
24/06/2020  רביעי 17:00 הברבור היפה ביותר באגם
 
25/06/2020  חמישי 17:00 הברבור היפה ביותר באגם
 
26/06/2020  שישי 13:00 פליאצ'י - שיץ
 
27/06/2020 שבת 11:00 חגיגת קיץ
21:00 פליאצ'י - שיץ
 
28/06/2020  ראשון 20:00 פליאצ'י - שיץ
 
30/06/2020  שלישי 18:30 סיור פליאצ'י ושיץ
20:00 פליאצ'י - שיץ
 
01/07/2020  רביעי 18:30 סיור פליאצ'י ושיץ
20:00 פליאצ'י - שיץ
 
02/07/2020  חמישי 18:30 סיור פליאצ'י ושיץ
20:00 פליאצ'י - שיץ
 
03/07/2020  שישי 13:00 פליאצ'י - שיץ
 
06/07/2020  שני 20:00 פליאצ'י - שיץ
 
07/07/2020  שלישי 20:00 הומאז׳ לפיירוז
 
08/07/2020  רביעי 18:00 פליאצ'י - שיץ
 
13/07/2020  שני 21:00 היפ הופ באופרה
 
14/07/2020  שלישי 20:00 רחמנינוב ומאהלר
 
16/07/2020  חמישי 20:00 בלט בזל
 
17/07/2020  שישי 13:00 בלט בזל
 
05/08/2020  רביעי 20:00 שירי אהבה
עבור לתוכן העמוד