לוח מופעים
מתאריך
עד תאריך
תאריך יום שעה מופע קטגוריה מחיר
 
30/06/2016  חמישי 20:00 מיתר אופרה סטודיו – מופע סיום שנה חגיגי
20:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
23:55 לילה לבן באופרה איורעים מיוחדים 65
 
01/07/2016  שישי 13:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
02/07/2016 שבת 11:00 מסיבת קיץ שבת של זהב 100, 140 (50% הנחה לגמלאים)
21:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
03/07/2016  ראשון 20:00 הפסטיבל הבינלאומי לפולקלור לשנת 2016
 
04/07/2016  שני 18:00 סטפס בדרך לברודווי צלילי קסם 85
20:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
05/07/2016  שלישי 17:00 סטפס בדרך לברודווי צלילי קסם 85
21:00 A Standard Revolution - תזמורת המהפכה ו-Geshem ג'אז במשכן 125, 162, 199
 
06/07/2016  רביעי 17:00 סטפס בדרך לברודווי צלילי קסם 85
20:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
07/07/2016  חמישי 17:00 סטפס בדרך לברודווי צלילי קסם 85
18:30 סטפס בדרך לברודווי צלילי קסם 85
20:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
08/07/2016  שישי 13:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
09/07/2016 שבת 21:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
11/07/2016  שני 20:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
12/07/2016  שלישי 20:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
13/07/2016  רביעי 20:00 הוי ארצי מולדתי – ירדנה ארזי והגבעטרון
20:00 השירים הנפלאים של משה וילנסקי בצוותא
 
15/07/2016  שישי 11:00 סולני האופרה מצעידים למשוררי ילדים המופע מתקיים בכפר סבא
13:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
16/07/2016 שבת 21:00 דולי הפנינים אופרה 470-190
 
17/07/2016  ראשון 20:00 סטאבאט מאטר הסדרה הליטורגית 135, 175, 210
 
19/07/2016  שלישי 20:00 להקת המחול לה ריאל - Estampas de Espana
 
20/07/2016  רביעי 20:00 להקת קומפלקשנס מחול 149, 186, 239, 269, 299
 
21/07/2016  חמישי 20:00 להקת קומפלקשנס מחול 149, 186, 239, 269, 299
 
22/07/2016  שישי 13:00 להקת קומפלקשנס מחול 149, 186, 239, 269, 299
 
23/07/2016 שבת 21:00 להקת קומפלקשנס מחול 149, 186, 239, 269, 299
 
24/07/2016  ראשון 20:00 הסדרה הסימפונית - מחול אחרון ופרידה הסדרה הסימפונית
 
25/07/2016  שני 20:00 הטנורים של המאה ה- 21
 
27/07/2016  רביעי 17:00 לראשונה בישראל! סינדרלה - בלט על הקרח
20:00 לראשונה בישראל! אגם הברבורים - בלט על הקרח
20:30 פסטיבל האופרה בעכו - יוליוס קיסר
 
28/07/2016  חמישי 17:00 לראשונה בישראל! סינדרלה - בלט על הקרח
20:00 לראשונה בישראל! אגם הברבורים - בלט על הקרח
20:00 פסטיבל האופרה בעכו
20:30 פסטיבל האופרה בעכו - החטיפה מן ההרמון
 
29/07/2016  שישי 16:00 לראשונה בישראל! סינדרלה - בלט על הקרח
19:00 לראשונה בישראל! אגם הברבורים - בלט על הקרח
20:30 פסטיבל האופרה בעכו - יוליוס קיסר
21:00 איציק גלילי - איש השעה מחול סוזן דאלל
21:00 פסטיבל האופרה בעכו - לטינו-לדינו
 
30/07/2016 שבת 11:00 לראשונה בישראל! סינדרלה - בלט על הקרח
11:00 פסטיבל האופרה בעכו - חליל הקסם לכל המשפחה
13:00 פסטיבל האופרה בעכו - חליל הקסם לכל המשפחה
15:00 פסטיבל האופרה בעכו - חליל הקסם לכל המשפחה
20:00 פסטיבל האופרה בעכו
20:30 פסטיבל האופרה בעכו - החטיפה מן ההרמון
21:00 לראשונה בישראל! אגם הברבורים - בלט על הקרח
21:00 איציק גלילי - איש השעה מחול סוזן דאלל
עבור לתוכן העמוד