עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

כך היינו | בוגרות הסטודיו מספרות

הילה בג'יו | ג'ילדה בריגולטו, נורינה בדון פסקואלה ועוד תפקידים רבים באופרה הישראלית. התפקיד הראשי בשועלה הערמומית הקטנה באופרה של ברגן, נורבגיה.

האופרה סטודיו פתח בפני דלת לעולם האופרה המקצועי. במהלך השנתיים באופרה סטודיו הופעתי בכל במה אפשרית מול קהל מגוון ולמדתי לעמוד בלחצים הפיזיים והנפשיים שמתלווים למקצוע לצד ההנאות, ההישגים והתפקידים שרכשתי. הניסיון שרשתי מלווה אותי עד היום בחיי המקצועיים.

הילה פחימה | זמרת באופרה הממלכתית של וינה. ביצעה את מלכת הלילה באופרה הגרמנית בברלין, תשיר את אוסקר בנשף מסכות באופרה הישראלית.

השנה בה שרתי בסטודיו של האופרה הישראלית היתה אחת השנים המשמעותיות בהתפתחותי כזמרת מקצועית. צברתי ניסיון על הבמה בתפקידים גדולים וקטנים, שרתי עם תזמורות, עבדתי עם מנצחים וקיבלתי הכנה לקראת העבודה כזמרת בבית אופרה גדול. הלו"ז הצפוף בסטודיו דרש ממני לשמור על כושר ועשייה אפקטיבית ומרבית. בזכות הסטודיו נחשפתי לאנשים חשובים שהשפיעו רבות על התפתחותי.


נעמה גולדמן | התפקיד הראשי בכרמן למרגלות המצדה בהתראה של הרגע האחרון, מדלנה בריגולטו באופרה הישראלית. מופיעה בבתי אופרה בהמבורג, פזארו, טנריף ועוד.

בשבילי, האופרה סטודיו היה החממה הכי מזינה ומטיבה שיכולתי לבקש לעצמי כזמרת צעירה. כמות ההזדמנויות שנפתחו בפניי ללמוד ולהתעשר, מבחינה מוסיקלית, ווקאלית, דרמטית ואישית, הן בלתי ניתנות לשיעור ולא יסולאו בפז - וכל זה בבועה עוטפת, חמה ומגינה.בבית שלי. כיום, שאני יוצאת לאיטי אל השוק העולמי, אני נדהמת לגלות בכל פעם מחדש כמה ידע וניסיון צברתי בזכות הסטודיו, בהשוואה לזמרים צעירים בני גילי מרחבי העולם. כי היכן בעולם יש עוד אופרה סטודיו שבו בבוקר עושים פעילות חינוך במושב גילון, בצהריים הופעה של אליסה בארץ הפלאות בכרמיאל ובערב נקראים להחליף את כרמן במצדה? כל מה שנשאר הוא להגיד תודה ענקית מקרב לב על שנתיים מדהימות שלעולם לא אשכח!


 

עבור לתוכן העמוד