עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

סולני הסטודיו | נבחרת הזמרים החדשה

טל ברגמן, גוני כנעני, דניאלה סקורקה, ניצן יוגב, ענת צ'רני, איתן דרורי, אנטון אלכסייב, יאיר פולישוק, יעקב סטריז'אק

הם מגיעים מרקעים שונים. הם מגיעים ממקומות שונים ברחבי הארץ. אבל לכולם ש מכנה משותף אחד – הם זמרי אופרה צעירים ומדליקים, הם הזמרים של מיתר אופרה סטודיו – התכנית לזמרים צעירים באופרה הישראלית.

דניאלה סקורקה גדלה בכרמיאל, בת להורים שעלו ארצה מאורוגוואי. היא נגנה על סקסופון, מנדולינה, קונטרבס ופסנתר אבל בסופו של דבר בחרה בזמרה.

יאיר פולישוק נולד וגדל ברעננה. הוא למד זמרה גם בירושלים וגם בלונדון. הוא שר הרבה מוסיקה של באך ומוסיקת בארוק אבל גם אוהב אופרה ושר כבר בכמה הפקות באופרה הישראלית.

ענת צ'רני נולדה בנתניה וכבר מגיל חמש שרה בפני קהל. מגיל צעיר ועד לצבא היא רקדה בלט קלאסי אבל בסוף החליטה ללכת לעולם האופרה שמשלב את כל התשוקות שלה ביחד.

איתן דרורי נולד בכפר ורדים ולמד בבית הספר הפתוח בתפן. עשה שנת שירות בנצרת עילית ובצבא שירת בחיל האוויר. איתן הוא טבעוני שאוהב לבשל. מגיל 19 כבר מופיע כסולן בקונצרטים.

ניצן יוגב נולדה בקיבוץ קריית ענבים. היתה מדריכה וראש גדוד בצופים. הדריכה במחנה קיץ בארצות הברית,שירתה בחיל הים והתלבטה אם ללמוד אופרה או רפואה. אוהבת לבשל ואוהבת את הים.

אנטון אלכסייב נולד ברוסיה ועלה ארצה. כבר בתור ילד זמר הוא זכה בתחרויות זמרה. הוא ניגן והלחין מוסיקה קלה וחשב בכלל למוד ניצוח והלחנה אבל בסוף נסחף אל עולם האופרה.גוני כנעני נולדה בקיבוץ חולתה בעמק החולה. קיבוצניקית בנשמה שגדלה בין רמת הגולן להרי נפתלי. היא תמיד אהבה לשיר, לשחק ולרקוד. אופרה לא היתה אהבה ממבט ראשון אבל היא עתה אהבה גדולה.

יעקב סטריז'אק, נולד בכפר קטן בקזחסטן ליד הגבול עם רוסיה. למד נגינה בכינור ושירה מגיל צעיר. למד זמרה בקונסרבטוריון בסט. פטרבורג. אוהב לצלול. עלה לארץ לפני פחות משנה.

טל ברגמן התחילה לשיר בגיל 11 במקהלת בית הספר והתאהבה בן רגע במוסיקה ובבמה. היא היתה זמרת בתזמורת צה"ל והשתתפה בקונצרטים ברחבי הארץ, באירופה ובארצות הברית.  

 

עבור לתוכן העמוד