עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

מאי 2013 - מגזין 40

עומר מ. ולבר, מנהלה המוסיקלי של תזמורת סימפונט רעננה ומנצח על הפקת "אותלו" באופרה הישראלית, מגיע לערב גאלה אופראי בשיתוף זמרי מיתר סטודיו. אריות ודואטים מתוך לה בוהם, נישואי פיגרו, הספר מסוויליה ואופרות אהובות נוספות, בביצועים צעירים ורעננים ממיטב כוכבי האופרה הישראלית.

קרא עוד
הפואמה שכתב המשורר יבגני יבטונשקו על טבח היהודים בבאבי יאר עומדת במרכז היצירה המפעימה של דימיטרי שוסטקוביץ, "הסימפוניה ה-13" שתבוצע בקונצרט מיוחד. פרדריק שאזלן ינצח על התזמורת הסימפונית ירושלים ומששתפים נוספים בקונצרט שנערך על רקע אירועי יום השואה באפריל.
קרא עוד
המחזה האיקוני של שייקספיר פוגש את הצלילים המופלאים של ג'וזפה ורדי: בכורה חגיגית ל"אותלו" על במת האופרה הישראלית. סיפור אהבתם של המצביא המורי של ונציה ואישתו הנערצת דזדמונה, וסופה הטראגי והעקוב מדם על רקע מזימות ותככים של חורשי רע. קרא עוד
"לה טרוויאטה", האופרה הססגונית והמרגשת פרי עטו של ג'וזפה ורדי, חוזרת לבמה בתל אביב בהפקה חדשה. במרוץ השנים הפך הרומן האוטוביוגרפי של אלכסנדר דומא לסמל תרבות האופרה בישראל, לאור היותה האופרה הראשונה שבוצעה בארץ אי פעם. סבב ההצגות: מאי-יוני 2013.
קרא עוד
משכן האופרה שמח להזמין אתכם למסיבת יום ההולדת הכי מרטיטת נפש בסביבה: חגיגות 200 שנים להולדתו של ג'וזפה ורדי. בתכנית האמנותית: אריות, דואטים ואנסמבלים מתוך האופרות האהובות פרי עטו, כולל "ריגולטו", "לה טרוויאטה", "אאידה" והפתעות נוספות.קרא עוד
עבור לתוכן העמוד