עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

עונה חדשה ומגוונת לסדרת צלילי קסם עם ניצה שאול

הילדים כבר יושבים מוכנים ודורכים על השטיחים בסטודיו של בית האופרה. עוד רגע קט האורות בסטודיו יחשיכו. כולם מחכים. כולם מתרגשים.ואז זה קורה. הנה היא עולה על הבמה. והחיוך שעולה על פני הילדים שוטף את הסטודיו במלוא זוהרו. ברוכים הבאים לצלילי קסם. ברוכים הבאים לעולמה של ניצה שאול. ברוכים הבאים לעולם הילדות של המלחינים הגדולים בכל הזמנים. ניצה שאול - הבמה שלך!

מזה שנים רבות מביאה ניצה שאול את החן של עולם המוסיקה הקלאסית לילדים קטנים. בעזרתם של מוסיקאים, רקדנים וזמרים היא מעלה באוב את המלחינים הגדולים של פעם, ולצלילי המוסיקה המהפנטת שהלחינו מלחינים אלו היא מביאה לנו את הסיפור של הילדות שלהם, מציגה את המלחינים כילדים שובבים, ילדים ביישנים, ילדים שרצו ללמוד עוד ועוד וילדים שבראש ובראשונה היו ילדים אבל ילדים מוכשרים עד מאוד.

ועתה מתחילה לנו עונה חדשה של צלילי קסם עם ניצה שאול בה נפגוש את יוהאן שטראוס עם הוולסים הנפלאים שכתב, ז'ורז' ביזה וכרמן שלו, סשה ארגוב ושירי ארץ ישראל המרהיבים שכולנו כל כך אוהבים, מלחיני הקרנבל בוונציה (ויולדי, בליני ורוסיני) ולפתיחתה העונה יוזף היידן.

זה הזמן לפגוש אתה יידן שגדל בווינה ושהיה המלחין השובב מכולם. מה הוא בדיוק עשה? את זה תגלו כשתבואו למופע - אל תמשוך לי בצמה! עונה חדשה של צלילי קסם – סיפורים וצלילים קסומים לכל המשפחה!

20 – 22 בנובמבר בסטודיו של בית האופרה

לכל הפרטים על המופע | לרשימת המופעים המלאה | לרכישת כרטיסים

עבור לתוכן העמוד