עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

Ain't Misbehavin הארלם סווינג - המחזמר המצליח היישר מברודויי לראשונה בישראל. אל תחמיצו!

למעלה מ-25 שירים ומחרוזות בערב סוחף שיגרום לכם לנוע בכיסאות ולמחוא כפיים בקצב. הארלם בלוז Ain't Misbeavin , מחזמר אלמותי שזכה בכל פרס אפשרי. שלוש נשים עסיסיות שני גברים שרמנטיים ותזמורת של שישה נגנים בערב בלתי נשכח.

הקצב הסוחף של המופע כבש לבבות של צופים רבים ברחבי העולם. ומביא אל הבמה  את המוסיקה השחורה שהתפתחה בשנות ה20 של המאה הקודמת, ופרחה במועדונים של הארלם ומשם פרצה לכל העולם.

לפני כשלושים שנה יצרו הבמאי ריצ'רד אי מלטבי בשיתוף מארי הורוביץ והכוריאוגרף ארתור פאריה את המופע, הם קראו לו Ain't Misbeavin' על פי אחד מן השירים המוכרים ביותר שכתב המלחין והפסנתרן פטס וולר. שלשים שנה אחר כך חברו שני היוצרים ריצ'רד אי מלטבי והכוריאוגרף ארתור פאריה לחדש את המחזמר והעלו אותו בהצלחה גדולה ברחבי אירופה.

חמשת כוכבי המחזמר מפלרטטים, שרים ורוקדים במועדון הג'אז בהארלם ומציגים את פנייה המגונים של מוסיקת הסווינג של וולר. וולר הפסנתרן האגדי שהמוסיקה שלו התפתחה ממוסיקת הרגטיים מקבל חיים על הבמה, וביחד עם התזמורת נוצרת חגיגה מוסיקלית /תיאטרלית על הבמה.

ההפקה הנוכחית משמרת את הרוח של ההפקה המקורית, ריצ'רד אי מלטבי ואתור פאריה מקפידים לשמור על האופי המיוחד של המחזמר, וזכו להצלחה אדירה ולביקורות נלהבות בסיור האירופאי הארוך של ההפקה. המופע יוצג עם תרגום מוקרן לעברית!

לפרטים נוספים על המופע | לרכישת כרטיסים

עבור לתוכן העמוד