עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

עונת המחול החדשה - חגיגה סוחפת בתנועה מתמדת

הם באים מכל רחבי העולם. מארצות הברית, מארגנטינה, מברזיל, מרוסיה ומסין. הם עוטים תלבושות מפוארות לעתים ובגדי גוף המבליטים את כושר הריקוד האלסטי שלהם, הם רוקדים בסגנונות מגוונים מהקלאסי לניאו קלאסי ולמודרני. הם מושפעים מיצירות המופת הספרותיות והאופראיות מחד ומיצירות של פסלים גדולים ואמני קומיקס בני זמננו מאידך. הם רוקדים לצלילי מוסיקה קלאסית מרגשת וכן לצליל השירים של ליידי גאגא ומייקל ג'קסון. קבלו את תשע להקות המחול המגיעות לבמת בית האופרה לעונה הקרובה של מחול במשכן.

חלקן חוזרות ארצה לאחר הצלחה אדירה בביקורים קודמים. חלקן כבר בנות בית על הבמה שלנו וחלקן מגיעות לכאן בפעם הראשונה. להקות מחול נפלאות, מוסיקה סוחפת, תלבושות ססגוניות, כוריאוגרפים מובילים. מחול בשלל סגנונות – מחול לכל טעם – מחול במיטבו!

אז מה צפוי לנו בעונה הקרובה של מחול במשכן?  הלהקות האהובות של אלווין איילי, בלט הארלם ובלט בוריס אייפמן שבות בתוכניות חדשות ומגוונות. תיאטרון המחול של בייג'ין ולהקת המחול של דבורה קולקר מברזיל יגיעו ארצה לראשונה בתכניות הכובשות בסערה את בירות המחול בכל רחבי העולם. הבלט הישראלי יציג בכורות ישראליות ליצירות של הכוריאוגרף הישראלי הנודע איציק גלילי. הכוריאוגרף המרתק סידי לארבי צ'רקויי מגיע עם יצירתו המרתקת החדשה - טזוקה, יצירה המבוססת על עבודתו של אמן הקומיקס היפני טזוקה. הכוריאוגרף הארגנטינאי הנודע אינאקי אורלזאגה מביא אלינו את העיבוד שלו לבלט קלאסי של אחת האופרות האהובות בכל הזמנים – לה טרוויאטה כשהוא משתמש במוסיקה המוכרת של ורדי. ומופע מיוחד במינו צפוי לנו עם הנערים הרעים של המחול המבצעים בלט מודרני עכשווי ותזזיתי לצלילי השירים של קווין, פרינס, מייקל ג'קסון, ליידי גאגא ומוסיקאי רוק רבים אחרים.

אז למה אתם ממתינים? עונת המחול הקרובה כבר בפתח – וזה הזמן לרכוש מנוי!

לרשימת מופעי המחול המלאה 2012-13 - לחצו כאן

למידע על רכישת מנוי לעונת המחול, האופרה והמוסיקה - לחצו כאן


מתוך המופע טזוקה

עבור לתוכן העמוד