עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

גן בוטני פורח על הבמה

"גן בוטני פורח... העולם מתעורר לחיים על הבמה באופן מופלא ומעניק חוויה בלתי נשכחת..." New York Times

להקת המחול האמריקאית "מומיקס" חוזרת לישראל עם מופעם החדש והקסום "בוטניקה" מאת הכוריאוגרף מוזס פנדלטון, מנהלה האמנותי של הלהקה. "מומיקס" נחשבת לאחת הלהקות המעניינות והחשובות בעולם הידועה בכישורים האמנותיים והפיזיים יוצאי הדופן של רקדניה באמצעותם הם הופכים את גופם לצורות ולדמויות קסומות, מוזרות ומופלאות. הלהקה ידועה ביכולת הייחודית שלה להמציא עולם סוריאליסטי באמצעות אבזרי במה, אור וצל, הגוף האנושי בשילוב תמידי של הומור. הרקדנים  משנים צורה, צפים נטולי-משקל במקומות שנראים כמצויים על כוכב לכת אחר, עפים באוויר באמצעות תעתועי דמיון סוחפים.

"בוטניקה" מתארת את הקשר בין האבולוציה, החיים ועונות השנה. הלהקה מביאה אל הבמה את הטבע באמצעות משחק, אקרובטיקה, פנטומימה, מחול, מוסיקה ותלבושות עשירות. כל אלה מציגים את החיים המשתנים על פני כדור הארץ מיום ליום ומרגע לרגע. עשרת הרקדנים של הלהקה הופכים את הטבע לעולם דימויים תיאטרלי יוצא דופן ואת "בוטניקה" לחוויה רב-תחומית מרתקת.

מן הביקורות:

"בוטניקה הוא הרבה יותר ממופע הסוקר את ארבע העונות...מומיקס מביאה לקהל את הטבע בשיא הדרו ומעניקה לו השראה" (Art and Seek, Danielle Georgiou)

"... אפקטים עשירים... תמונות מרגשות... תלבושות הרקדנים מאפילות על אלו של שורת-המקהלה בלאס וגאס...." (New York Times, Brian Seibert)

מומיקס - לכל הפרטים על המופע

לאתר הרשמי של להקת מומיקס


 

עבור לתוכן העמוד