עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

מוצרט, ורדי ופוצ'יני נפגשים בגן הבוטני

סופי שבוע עם סולני האופרה הישראלית במלון עין גדי

עין- גדי, נווה מדבר קסום לחופו של ים המלח, המקום הנמוך בעולם והים המיוחד בעולם, שוכן בין שני נחלים, נחל דוד ונחל ערוגות המתפתלים בין מצוקי ההרים והופכים את עין-גדי לנאת מדבר ירוקה.

אל המקום הקסום הזה, חבוק בין הנופים עוצרי הנשימה של מדבר יהודה והרי מואב, יצירה של הטבע, יגיעו סולני האופרה הישראלית לשני סופי שבוע של קונצרטים אופראיים תחת כיפת השמיים.

מלון עין גדי ממוקם באחד המקומות המרהיבים בעולם, על ספו של מדבר יהודה. החדרים צופים על הנוף המרהיב של ים המלח, נחל ערוגות, הרי מואב ושמורת עין גדי. השהות במלון מזמנת חוויה יוצאת דופן של שלווה פסטורלית המשתלבת בצורה הרמונית עם יצירת הטבע מסביב.

כל החדרים צמודי קרקע ובתוך גן בוטני עשיר בצמחיה.

מתוך מיקומו של המלון בלב נווה מדבר שוקק חיים, צמחים ובעלי חיים, מתוך היופי שהטבע יצר בנווה, כל אלו חברו לכך שהמלון מציע מגוון של פעילויות הקושרות בין יצירתיות ויצירת האדם לבין היוצר הגדול מכולם- הטבע.

במלון עין-גדי מתקיימות לרוב הופעות אקוסטיות של מוסיקה ישראלית. הפעם, ישמעו בינות עצי הבאובב שבמלון ואל מול הנוף עוצר הנשימה של ים המלח צלילים של מוצרט, ורדי ופוצ'יני.

לא תבואו?

קונצרטים במהלך סוף השבוע:

למות מאהבה
באופרה הכל תמיד גדול מהחיים, הגיבורות הטרגיות חיות על הקצה, ומוכנות להקריב הכל למען האהבה!  מסע מרגש לאהבה הגדולה מהחיים של הגיבורות הטרגיות הגדולות של האופרות של ורדי, פוצ'יני ואחרים. בליווי פסנתר והנחייה

יום חמישי 21:00

הסודות שמאחורי הקלעים
מה מותר ומה אסור לאכול לפני הופעה? למה אסור לשרוק מאחורי הקלעים? מה זה תפקיד מכנסיים? ואיך בכלל לומדים להיות זמר אופרה? כל הסודות הקטנים והסיפורים המשעשעים, בשיחה נעימה ורגועה, לקראת שבת.

יום שישי 17:00

מאופרה למחזמר
כל להיטי האופרה הגדולים, כל המנגינות שכולנו מזהים ובכלל לא ידענו שהם מאופרות, מורדי ועד ברנשטיין, בקונצרט שכולו כיף, בליווי פסנתר והנחייה.

יום שישי 21:00

סיור בגן הבוטני ובסיומו- קונצרט!
הנשים של מוצרט אוהבות, שונאות, בוגדות ורוקמות מזימות בקונצרט שכולו וולפגנג אמדאוס מוצרט, והפתעות אחרות. בליווי פסנתר והנחייה.

יום שבת 11:00

שני סופי שבוע יתקיימו בקרוב, בחודש ינואר (27-29.1.11 ) ובחודש פברואר (24-26.2.11)

הזמנת חדרים לסוף השבוע בטלפונים 1-800-2233-20, 08-6594220/1

או במייל: info.resort@ein-gedi.co.il

 

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד