חגיגה מוסיקלית בכנסיות ירושלים

יום שישי 3 ביוני
את היום הזה צריך לסגור ביומן כבר עכשיו!

אווה מריה בדורמיציון. מיסה קריולה בכנסייה הלותרנית. מקהלת אנקור בשירי תהילה לאל בכנסיית אוגוסטה ויקטוריה. הקונצ'רטי הברנדבורגים של באך בימק"א. קונצ'רטי עם תזמורת הקאמרטה בכנסייה הסקוטית.
מקהלות, מקהלות ילדים, תזמורות, אנסמבלים, זמרי אופרה ועוד...
קרוב ל-300 מוסיקאים ימלאו ביום זה את הכנסיות הרבות ואולמות נוספים ברחבי ירושלים בקונצרטים קאמריים וקוליים של מוסיקת קודש, מוסיקה כלית ומוסיקה קולית מכל התקופות.
בואו לשמוע את יותם כהן, הילה בג'יו, אלה וסילביצקי, מקהלת אנקור, מקהלת הקיבוץ הארצי, תזמורת הקאמרטה הישראלית, תזמורת הבארוק ירושלים, מקהלת אנקור ועוד אינספור מוסיקאים במוסיקה מאת גדולי המלחינים מתקופת הבארוק ועד לימינו.
יום שישי 3 ביוני – עולים לרגל לכנסיות ירושלים!

התכנית המלאה:

אמנות הקונצ'רטו
קונצ'רטי מאת הנדל, באך, ויוולדי וקורלי

הקאמרטה הישראלית ירושלים
מנצח: אבנר בירון
כנסיית סט. אנדרוס (הכנסייה הסקוטית)
11:00, 13:00

שיר הלל
תכנית מיצירות שוברט, מנדלסון, אנדרו קרטר, אימנט רמינש ומלחינים נוספים

מקהלת אנקור
מנצחת: דפנה בן יוחנן
כנסיית אוגוסטה ויקטורה הר הזייתים
11:00, 13:00

מיסה קריולה ויצירות דרום אמריקאיות נוספות
יותם כהן, אנסמבל דרום אמריקאי ומקהלת הקיבוץ הארצי
מנצח: יובל בן עוזר
הכנסייה הלותרנית
13:00, 16:00 

אווה מריה – יצירות למקהלת נערות
מקהלת בת קול
מנצחת: ענת מורג
דוד פלדמן, קונטרה טנור
כנסיית הדורמיציון
13:00, 16:00

אופרה סנקטה
שירי קודש של בליני, דוניצטי, ורדי ופוצ'יני
מלחיני האופרה האיטלקים החשובים של המאה ה-19
סולניות האופרה הישראלית:
אלה וסילביציקי, מימה מילוא, סופרן
איילה צימבלר, מצו סופרן
יוליה רובינסקי, נבל
מוזיאון מגדל דוד
13:00, 16:00

מפגש עם קלאופטרה
אריות מאת הנדל, האסה ומאתסון
סולניות האופרה הישראלית:
הילה בג'יו, סופרן
שירה רז, מצו סופרן
בליווי שלישיית נגני בארוק
הדרכה מוסיקלית: איתן שמייסר
ההוספיס האוסטרי - הקפלה
13:00, 16:00

בארוק אנגלי
מיצירות דאולנד, פרסל והנדל
סולני האופרה הישראלית בליווי כלי בארוק
הדרכה מוסיקלית: איתן שמייסר
ההוספיס האוסטרי - האולם
11:30, 14:30

ממונטוורדי ועד באך
האנסמבל הקולי החדש
כנסיית האחיות ציון עין כרם
13:00, 16:00

באך: הקונצ'רטי הברנדבורגים מספר 3, 4, 5, 6
תזמורת הבארוק הירושלמית 
מנצח: דוד שמר
ימק"א
10:00, 11:30

מרתון מהלר ובמרכזו השיר על הארץ
גיל שוחט מנצח על הגרסה הקאמרית של היצירה.
סולנים: רחל פרנקל, מצו סופרן
טנור: יפורסם
תיאטרון ירושלים, אולם הנרי קראון 11:00

היכנסו כבר עכשיו לאתר החדש כדי לגלות את כל מה שיש לדעת על פסטיבל האופרה במצדה-ים המלח ובירושלים:
www.opera-masada.com


 

עבור לתוכן העמוד