עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

אורח בסטודיו – גיבן נקוסי מדרום אפריקה

בשלושת החודשים הקרובים יצטרף לזמרי האופרה סטודיו זמר הטנור הדרום אפריקאי גיבן נקוסי.
נקוסי הוא חבר בית האופרה של קייפטאון מדרום אפריקה והגיע אצרה לשיר את תפקיד רובינס בהפקת פורגי ובס שפתחה את עונת האופרה הישראלית. עתה הוא נשאר כאן לשלושה חודשים נוספים בהם הוא הופך לחלק מהאופרה סטודיו.
במהלך השהות שלו עם חברי הסטודיו, נקוסי ישתתף בפעילויות הסטודיו הרבות המתוכננות ובעיקר קונצרט מוצרט עם התזמורת הקאמרית הישראלית, קונצרט בל קנטו בשידור ישיר לקול המוסיקה ממרכז המוסיקה טארג בעין כרם והפקה קטנה של האופרה לה בוהם מאת פוצ'יני שתעלה בסוף פברואר ברחובות.
טנור אורח בסטודיו – חוויה מיוחדת.

גיבן נקוסי, טנור, נולד בדרום אפריקה. הוא סיים את לימודיו במכללה למוסיקה של האוניברסיטה של קייפ טאון במחלקה לביצוע אופרה. הוא לקח חלק בהפקות של נבוקו (ורדי), בראוו אנג'לו, קללתו של פאוסט (ברליוז), אמאל ומבקרי הלילה (מנוטי) וכמו כן השתתף בקונצרטים רבים. הוא הופיע כסולן עם התזמורת הפילהרמונית של קייפ טאון וכן הופיע כסולן עם מספק מקהלות בדרום אפריקה במסגרת תחרויות המקהלות הארציות וזכה לפרסים רבים בתחרויות אלו. לאחרונה ביצע את פרנדו בכך עושות כולן (מוצרט), וכן השתתף כסולן בקונצרטים של משיח (הנדל), תפילות ערבית (מוצרט), מגניפיקט (ויולדי), אליהו (מנדלסון), מיסה די גלוריה (פוצ'יני) ועוד. כמו כן הופיע בתפקיד רוג'רו בחוגה (פוצ'יני) ובתפקיד דה גרייה במנון (מסנה) וכן ולצאקי ברוזנקווליר (ר. שטראוס). הוא השתתף בתחרויות זמרה באיטליה. במסגרת הופעותיו עם האופרה של קייפ טאון ביצעה את אדגרדו בלוצ'יה די למרמור (דוניצטי) ורובינס בפורגי ובס (גרשווין). בשלושת החודשים הקרובים הוא יהיה זמר נספח באופרה סטודיו של האופרה הישראלית.  

לחצו לעמוד האופרה סטודיו באתר

 

עבור לתוכן העמוד