עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

ניצה שאול מביאה את בטהובן הקטן לבית האופרה

"...זו חוויה מיוחדת במינה עבורי לראות מה קורה לילדים בכל עונה מתחילתה ועד סופה. מגוון הסגנונות כל כך מסעיר את הקהל הצעיר - ילד ששמע את הנדל ובטהובן בתחילת העונה יקשיב באופן שונה לגמרי לסן סנס, שלא לדבר על מוסיקה לטינית מקובה! הסיפור על ילדותם של המלחינים מקרב את הילדים של היום לילדים של פעם. השילוב של מחול ותלבושות מרהיבות יוצרים גירוי נוסף – חזותי. כל זאת, עם הסיפור שאני מספרת, הופכים את המופע לחוויית מולטי מדיה קטנה, במינון הנכון, כזו שילד יכול להכיל ואפילו להישאר רעב לעוד ועוד... הריכוז, ההאזנה, המעורבות, הסקרנות, ההומור והאינטליגנציה של הילדים גורמים לי להתרגש עד דמעות אבל אני לא שוכחת שלפחות חמישים אחוז מהקהל הם מבוגרים. החוויה מיועדת גם להם – למשפחה כולה שתיקח איתה הביתה ים של צלילים, צבעים וחוויות עד למופע הבא".
כך אומרת ניצה שאול, העורכת, הבימאית והמגישה של הסדרה הפופולארית לכל המשפחה, צלילי קסם עם ניצה שאול, המועלית מזה שנים רבות בסטודיו של האופרה הישראלית.

ובתכנית הקרובה: -- סיפור ילדותו של לודויג ון בטהובן שהחל ללמוד לנגן בהיותו ילד כבן  5. אביו, שהיה מורו הראשון, היה מורה קשוח שנהג לצוות עליו לבלות כל שעות היממה בחדרו ולהתאמן בנגינה. בגיל עשר התמנה לודביג כמשנה לאורגניסט הראשי בחצר המלך והשאר היסטוריה.

בטהובן הקפדן היה פעם קטן
סיפור ילדותו של לודויג ון בטהובן החל מ 11.1 עד 13.1 בשעות 17:00, 18:30 בסטודיו בית האופרה.

לחצו לעמוד המופע באתר


 

עבור לתוכן העמוד