עבור לתוכן העמוד
דלג על עבור לתוכן העמוד

כל גווני המוסיקה בבית האופרה

מבאך בהאוונה ועד שוברט באקורדיון עם קורטוב של שופן

באך במקצב סלסה קובנית? הייתכן?
שירים של שוברט בליווי אקורדיון? לא ייתכן!
מוסיקה קאמרית במיטבה לצד עיבודים קאמריים לרפרטואר מגוון הם סימן ההיכר של הסדרה החדשה – כל גווני המוסיקה המציגה לקהל חובבי המוסיקה ביצועים ייחודיים ומרתקים שלא נשמעים דרך קבע באולמות המוסיקה ברחבי הארץ.
הסדרה תיפתח בראשית חודש נובמבר עם האנסמבל האמריקאי-קובני הלוהט טיימפו ליברה שיבצע באופרה את תכניתו המקפיצה –באך בהאוונה. ומה יכול להיות מרתק יותר מלבצע את באך בסגנון קובני, עם תופים וכלי הקשה ונשיפה בסחרור חושים ריתמי נפלא?
שבועיים לאחר מכן יגיעו לבמת האופרה שני פסנתרנים לבצע ערב שופן נפלא לרגל שנת שופן הבינלאומית – אריק ארץ הצרפתי יפתח את התכנית ולאחריו יופיע קז'ישטוף יבלונסקי מיודענו מתחרות רובינשטיין שיבצע בין השאר את הסונטה הגדולה של המלחין הפולני הנערץ.
עוד בסדרה – האנסמבל הקולי ווצ'ס8 מאנגליה, רביעיית האגן עם הפסנתרן קיריל גרשטיין והתכנית המעניינת ביותר – ביצוע ייחודי למסע חורף של שוברט עם זמר הטנור הנודע כריסטוף פרגרדיין ואנסמבל שבמרכזו נגן אקורדיון.
שוברט עם אקורדיון. נשמע מוזר? נשמע לא הגיוני? אל תתייאשו – אלא בואו בהמוניכם לשמוע את הקונצרט זה ותגלו את העושר המלודי של שוברט בביצוע מיוחד שלא הכרתם אבל שממש לא כדאי להחמיץ!

לחצו לעמודי המופעים באתר

עבור לתוכן העמוד